Vokietijos muitininkai sulaikė du Mongolijos diplomatus su heroinu


Drezdeno muitinės darbuotojai sulaikė du Mongolijos diplomatus, gabenusius savo automobilyje 70 kilogramų heroino. Tai sakoma trečiadienį Vokietijos muitinės tinklalapyje paskelbtame pranešime.
 
Tokia narkotikų partija juodojoje rinkoje būtų kainavusi mažiausiai 3 milijonus eurų, pranešė muitininkai. Jie sustabdė automobilį su diplomatiniais numeriais gegužės 3 d. anksti rytą 17-ojoje magistralėje, atlikdami įprastinį patikrinimą. Mašina važiavo iš Čekijos. Joje buvę vyrai pareiškė, kad jie yra diplomatai ir kad jų automobilio negalima tikrinti, nes jie turi diplomatinį imunitetą.
 
Bet muitinės darbuotojai susisiekė su Vokietijos URM Berlyne. Paaiškėjo, jog vyrai nebuvo akredituoti Vokietijoje kaip diplomatai, todėl jų diplomatinis imunitetas Vokietijoje negalioja. Laikraščio „Bild“ žiniomis, jie buvo akredituoti Turkijoje.
 
Per patikrinimą bagažinėje buvo rasti du lagaminai su 140 paketų, kiekviename iš jų buvo po 500 gramų heroino. Išduotas įtariamųjų arešto orderis. Dabar jie laikomi tardymo izoliatoriuje.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.06.05; 06:30
print