Vokietijos policija tiria mirtino išpuolio aplinkybes


Vokietijos policija analizuoja mirtino išpuolio aplinkybes. EPA-ELTA nuotr.

Vokietijos policija tęsia didelio masto tyrimą praėjus dienai po to, kai Viurcburgo mieste siautėjęs peiliu ginkluotas vyras subadė kelis žmones, praneša dpa.
 
Penktadienio vakarą Viurcburgo centre praeivius ėmusio badyti užpuoliko motyvai kol kas nežinomi.
 
Trys žmonės žuvo, o mažiausiai penki buvo sunkiai sužaloti. Dėl patirtų sužalojimų dviejų žmonių gyvybėms buvo kilęs pavojus. Policijos atstovė spaudai neatskleidė tikslaus sužeistųjų skaičiaus ar jų sveikatos būklės, tačiau sakė, kad tyrimas tęsiamas.
 
Tyrėjų grupės naktį vyko į Bavarijos šiaurėje esantį miestą, kad išsiaiškintų nusikaltimo detales ir įvykių seką.
 
Pranešama, kad nusikaltimo įvykdymu įtariamas iš Somalio kilęs vyras Vokietijoje gyvena penkerius metus, pastaruoju metu jis glaudėsi benamių prieglaudoje Viurcburge ir buvo žinomas policijai prieš išpuolį.
 
Policija paskelbė, kad pastarosiomis savaitėmis vyras elgėsi agresyviai ir dėl to buvo gydytas psichiatrijos ligoninėje.
 
Nepaisant to, tiriamas ir galimas islamistinis nusikaltimo motyvas, nes liudininkai pasakojo, kad išpuolio metu vyras rėkė „Allahu akbar“ (arabiškai – „Dievas didis“).
 
Praeiviai užpuoliką bandė sutramdyti: vienas daužė jį šluota, kiti sulankstomomis kėdėmis, o kažkas metė į jį krepšį.
 
Žmonės vijosi bėgti bandžiusį žudiką, kurį netrukus šūviu į koją sužeidė atvykę policijos pareigūnai, bet jo gyvybei pavojus negresia.
 
Anot pareigūnų, 24 metų vyras savo aukų nepažinojo. Tarp sužeistųjų buvo mažas berniukas, o jo tėvas, manoma, yra tarp aukų.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.06.26; 19:24
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.