Vokietijos „žalieji“ devintajame dešimtmetyje finansavo pedofilus?


Vokietijos leidinys "Der Spiegel"  išanalizavo Vokietijos partijos „Sąjunga90/Žalieji“ archyvinius dokumentus ir priėjo išvadą, kad pedofilai turėjo partijai kur kas daigiau įtakos, negu dabar priima manyti.

Antai devintajame dešimtmetyje partija tiesiogiai finansavo BAG SchwuP – Bundesarbeitsgemeinschaft Schwule, Päderasten und Transsexuelle – „ Federacinę gėjų, pederastų ir transseksualų asociaciją“ – siekusią legalizuoti seksualinius santykius su nepilnamečiais.

1984 metais BAG SchwuP oficialiai įėjo į vieną iš partijos frakcijos komitetų Bundestage, o tai leido daryti įtaką jos politiniam kursui. Antai „žaliųjų“ vadovybei adresuojamuose cirkuliaruose buvo pavaizduoti „menkai teapsirengę berniukai“, „pliki berniukai su angelėlių sparneliais“, o viename žurnalo homoseksualams Torso 1983 metų numeryje net buvo išspausdintas raginimas „žaliesiems“ leisti seksą su vaikais pagal susitarimą.

Kaip išsireiškė buvęs BAG SchwuP narys Kurtas Hartmannas, „žalieji“ pedofilams buvo vienintelė politinė viltis“, tik toji partija, pasak jo, „kovojo už seksualinių mažumų teises“.

Tuo tarpu pačios partijos vadovybė paneigė informaciją, kad „pedofilai darė įtaką jos politikai“. „Vaikų apsauga nuo seksualinės prievartos visada buvo vienas iš mūsų prioritetų, – pareiškė vienas iš partijos pirmininkų Džemas Ozdemiras. – O bandymai aiškinti ankstesnes kai kurių atskirų grupių pozicijas kaip neprincipingą visos partijos požiūrį į seksualinę prievartą vaikų atžvilgiu yra nepriimtini“.

Šiomis dienomis „žaliųjų“ vadovybė spręs nepriklausomos komisijos, kuri nustatys realius pedofilų įtakos partijai devintajame dešimtmetyje mastus, sukūrimo klausimą, sakoma straipsnyje.

Šaltinis: "Der Spiegel"

2013.06.10

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *