„Žavusis Georgas“ – popiežiaus asmeninis sekretorius ir pirmasis Vatikano gražuolis


56-rių metų Georgas Gensvainas, popiežiaus Benedikto XVI asmeninis sekretorius, atsidūrė žurnalo „Vanity Fair“ itališkos versijos viršelyje, praneša „The Times“. „Taigi patvirtintas G.Gensvaino kaip Šventojo sosto sekso simbolio statusas“, – rašo be jokios ironijos žurnalistas Džeimsas Bounas.

 
G.Gensvainą jau praminė „Vatikano Džordžu Kluniu“. Jis pats sako: „Būti gražiam – ne nuodėmė“. „Jis davė skaistybės įžadus, bet prisipažįsta, kad gauna meilės laiškų. Sukurtos jo garbei svetainės, o Donatela Versače skyrė jam vyriškų drabužių kolekciją“, – sakoma straipsnyje.

 
G.Gensvainas – „įtakingiausias žmogus Romos kurijoje“, – taip mano ekspertė Andrea Tornelli. Ne taip seniai G.Gensvainas tapo Popiežiaus rūmų prefektu. Kitaip sakant, jis organizuoja visas viešas ir privačias Popiežiaus audiencijas.
 
Tuo pačiu metu jis lieka asmeniniu Popiežiaus sekretoriumi. „Tokiu būdu jo įtaka 85-mečiam Benediktui dar sustiprės“, – rašo laikraštis. Stebėtojų nuomone, pakėlimas tarnyboje – dovana už tai, kad G.Gensvainas padėjo išspręsti „Vatileaks“ problemą – kamerdinerio Paolo Gabrielės, vogusio konfidencialius popiežiaus dokumentus, istoriją.
 
Nuotraukoje: 56-rių metų Georgas Gensvainas, popiežiaus Benedikto XVI asmeninis sekretorius.
 
Šaltinis: “The Times”
 
2013.01.23
 
print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *