Žeraras Depardjė atidarys savo mordvišką restoraną


Žeraras Depardjė, gavęs Rusijos pasą iš Vladimiro Putino rankų, užsiregistravo Saranske kaip privatus verslininkas ir ketina atidaryti Mordovijos sostinėje restoraną, rašo laikraščio Le Monde korespondentas.

„Prancūzų aktorius, šių metų sausį gavęs Rusijos pilietybę, oficialiai užsiregistravo Saranske, Mordovijos sostinėje, kaip privatus verslininkas. Informacija, kurią paskleidė agentūra RIA Novosti, buvo suteikta Rusijos kino archyvų fondo direktoriaus ir aktoriaus draugo Borodačevo“, – sakoma straipsnyje.

„Žeraras Depardjė paskelbė, kad artimiausiu metu atidarys Saranske restoraną, kuris patrauks „kūrybingų ir iniciatyvių žmonių“ dėmesį“. „Man patinka Saranskas, nes čia galima sužinoti daug dalykų, apie žemės ūkį, žmones“, – pareiškė Ž.Depardjė viename interviu.

Prancūzų aktorius interviu laikraščiui Komsomolskaja pravda pasakojo apie Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. „Man jis kaip Fransua Miteranas ar popiežius Jonas Paulius II. Niekada to nesakiau žurnalistams, bet taip manau“. 

Antradienį aktorius laukiamas Grozne, kur jis dalyvaus prancūzų–rusų–britų filmo „Smaragdas“ filmavime, dalyvaujant britų aktorei Elizabet Hurley“, – praneša leidinys.

„Prancūzų aktorius paliko Prancūziją ir įsikūrė Belgijoje dėl mokesčių.

Bet Ž.Depardjė garsiai kalba apie savo meilę Rusijai, vadina ją „didžiąja demokratija“. Aktorius taip pat afišuoja savo draugystę su Čečėnijos prezidentu Ramzanu Kadyrovu, kurį aršiai kritikuoja nevyriausybinės organizacijos: jos kaltina to prorusiško vadovo ginkluotas formuotes, kad šios įvedinėja tvarką šioje mažoje respublikoje daugybės žmogaus teisių pažeidinėjimų kaina“, – rašo leidinys.

Nuotraukoje: prancūzų aktorius Žeraras Depardje.

Šaltinis: Le Monde

2013.05.29

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *