Žiniasklaidoje toliau kalbama apie D. Kedžio mirtį. Keliamos versijos, o kur tiesa?


Dienraštis “Vilniaus diena” kelia versiją: D.Kedžio mirtį slėpė savi: “Nors oficialia Drąsiaus Kedžio mirties priežastimi kol kas skelbiamas uždusimas, prokurorai įtaria, kad prie Kauno marių vyrą jau negyvą atnešė jo dėdė. Generalinėje prokuratūroje kalbama, jog pareigūnai jau turi surinkę įrodymų, kad D.Kedys tikrai kurį laiką slapstėsi užsienyje, tačiau likus maždaug savaitei iki savo mirties, grįžo į Lietuvą ir apsigyveno netoli Kauno esančioje Šlienavoje, savo dėdės Teisučio Markausko sodo namelyje“.

Kitą versiją, kaip buvo galimai nužudytas Drąsius Kedys, vakar pateikė TV3 rodoma laida “Akistata“. Laidos anonsebuvo teigta: “Atliktas analogų neturintis eksperimentas – paskutinės Drąsiaus Kedžio gyvenimo akimirkos ir tiksliai atkurtas galimo nužudymo scenarijus”. Šios laidos kūrėjai teigia, kad “pagaliau laidos žiūrovai savo akimis pamatys, kaip pedofilų klanas atsikrato savo priešų“:

“Drąsius Kedys – tramdomuosiuose marškiniuose. Bejėgis vyras bando priešintis, bet užpuolikai stipresni. Kedžiui per prievartą supilamas ne vienas butelis degtinės, po to jis, jau netekęs sąmonės, užsprangdinamas. Drąsiaus Kedžio kūnas prie Kauno marių atplukdomas kateriu. Šalia numetamas ginklas, iš kurio nušauti du žmonės, paliekamas pustuštis butelis degtinės, cigarečių pakelis, sudarant įspūdį, kad ieškomiausias šalies bėglys pats atėjo prie Kauno marių ir gėrė, kol paspringo”.

Man norisi kelti dar bent keletą versijų. Bet kas iš to? Visos jos bus tik, geriausiu atveju, pigaus detektyvo verti pasakojimai. Ir, deja, kol kas nieko daugiau. Būtų tie “tyrėjai” nors kokį rimtesnį tyrimą atlikę. Padarė paprasščiau. Pakalbino tuos pačius, jau šimtus kartų apie pedofilijos istoriją kalbėjusius žmones ir dar pridėjo keletą naujų personažų. O tada jau rūsčiu veidu (tokią grimasą jau seniai įvaldęs laidų prodiuseris ir skandalų gamintojas Kristupas Krivickas) pasakoma, jog Brrrr, oj kaip brrrr viskas yra Lietuvoje.

O man tokios versijos ir tyrimai atrodo nieko verti. Daug vaidybos ir nieko daugiau. Bent trupučio žurnalistikos ten sunku rasti.

Nuotraukoje: mįslingomis aplinkybėmis žuvęs Drąsius Kedys.

www.dainius.org

2010.05.06 

 

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas.