Jų kaip grybų po šilto lietaus. Gausiai ir tyliaisudygsta per pilnatį. Auga nuošaliais pulkeliais tankumynuose. Bet rasti nesunku. Žiūrėk, kur globalistų lėktuvai purškia chemikalus. Kur naktimis barzdoti, visada niekur laikinai nedirbantys signatarai gano arklius. Ar sotūs ir labai nusiskutę seka mažiesiems, kaip už mūsų ir jūsų laisvę kovojo. Gausu jų ir paralelinėse visatose, kur veisiasi visokie ekspertai ir sekso ekspertės.

Atpažinti nesunku. Akyse žaižaruoja beprotystė. Lūpose Lietuva. Šūktelk ką nors į feisbuko brūzgynus apie Rusiją ar Ukrainą – tuoj atlekia koks tuzinas bildėdami kanopomis.

Continue reading „Putino psalmės”

Gausinant Amerikos kariuomenės grupuotę Vietname, gausėjo ir žvalgybos padaliniai. 1965 metais daugiausia žvalgų atsirado vadinamajame Karinės pagalbos Vietnamui štabe. Kitos armijos žvalgybos jėgos buvo išsklaidytos visoje šalyje, vykdė įvairiausias užduotis – nuo informacijos rinkimo iki kontržvalgybinių operacijų.

Apart žvalgybos centro Saigone taip pat buvo struktūros, kurios užsiiminėjo specialiu karo belaisvių tardymu arba trofėjinių priešo dokumentų bei materialinės dalies analize. Reidai giliai į priešo teritoriją sprendė taktinės žvalgybos uždavinius (tiesa, kitą kartą labai didelių netekčių kaina).

Continue reading „Žvalgybos enciklopedija: nesėkmingai susiklosčiusi operacija „Feniks“”

ricards_niksons

Vadinamasis “Hiustono planas” – tai Ričardo Niksono administracijos parengta disidentų ir pacifistų sekimo programa. Oficialus pavadinimas – „Vidinės žvalgybos planas: analizė ir strategija“.

Bet oficialusis pavadinimas beveik nebuvo vartojamas, ir į istoriją programa įėjo būtent kaip „Hiustono planas“ (pagal  jos pagrindinio sudarytojo pavardę).

Tomas Čarlzas Hiustonas (Tom Charles Houston) buvo Baltųjų rūmų administracijos bendradarbis, į kurio pareigas įėjo klausimai, susiję su vidaus saugumu. Advokatas, anksčiau tarnavęs armijos žvalgyboje, T.Č.Hiustonas buvo tvirtai įsitikinęs, kad valstybei būtina sekti „revoliucingai nusiteikusio šio šalies jaunimo, skatinamo užsienio komunistų judėjimo, akcijas“.

Continue reading „Iš žvalgybos enciklopedijos: daug triukšmo sukėlęs “Hiustono planas””

bleiras

Daug metų Didžiosios Britanijos Gynybos ministerijai dirbusio mokslininko biochemiko Deivido Kely (Davidas Kelly) kūnas buvo rastas 2003 metų liepos 18-osios rytą Oksfordšyro grafystės miške, vos keli žingsniai nuo Sautmuro miestelio.

Čia 59 metų amžiaus mokslininkas gyveno kartu su žmona ir trimis dukterimis.

Medikai tvirtino, kad mokslininkas pats pasitraukė iš gyvenimo, persipjaudamas kairiosios rankos (tik kairiosios) venas.

Didžiojoje Britanijoje daug kas tuo metu manė ir tebemano, kad mokslininkas labiau už gyvenimą brangino doro piliečio reputaciją, todėl mirtį pasirinko kaip vienintelę galimybę pasitraukti iš politinių skandalų liūno.

Continue reading „Mįslinga mokslininko Deivido Kelly savižudybė”