Vašingtonas. EPA – ELTA nuotr.

Vašingtonas, spalio 3 d. (AFP-ELTA). Pirmadienio vakarą prie savo rezidencijos Vašingtone buvo apiplėštas JAV Atstovų rūmų narys, pranešė jo biuro darbuotojai, o JAV sostinėje išaugo ginkluotų vagysčių skaičius.
 
Demokratų atstovą iš Teksaso Henry Cuellarą apiplėšė trys ginkluoti užpuolikai, AFP patvirtino jo biuro vadovas. „Trys ginkluoti užpuolikai prisiartino prie kongresmeno ir pagrobė jo automobilį“ iš stovėjimo aikštelės, sakė Jacobas Hochbergas. „Laimei, jis nenukentėjo ir bendrauja su vietos teisėsauga“, – sakė J. Hochbergas, dėkodamas policijai už „greitus veiksmus ir atgautą kongresmeno automobilį“.
 
Pastaruoju metu Vašingtone smarkiai padaugėjo automobilių vagysčių: miesto policijos departamento duomenimis, šiais metais jau užregistruota 750 tokių nusikaltimų. Tai beveik dvigubai daugiau nei jų buvo pernai per tą patį laikotarpį.
 
Kita Kongreso narė, atstovė iš Minesotos Angie Craig, vasario mėnesį buvo užpulta savo gyvenamojo namo Vašingtone lifte, bet jos biuras teigė nemanantis, kad užpuolimas buvo politiškai motyvuotas. Jai pavyko pabėgti, o įtariamasis vėliau buvo suimtas.
 
Živilė Aleškaitienė (AFP)
 
2023.10.03; 00:30