asanzas

“WikiLeaks” portalo įkūrėjo Džulijano Asandžo autobiografinė knyga netrukus pasirodys knygynuose. Knyga bus išleista nepaisant aplinkybės, jog skandalingasis Dž.Asandžas šiandien jau nenori, kad memuarai išvystų dienos šviesą.

Nūnai Dž.Asandžas visomis teisinėmis priemonėmis bando uždrausti leidyklai “Canongate”, su kuria kadaise buvo pasirašęs bendradarbiavimo sutartį, išleisti memuarus. Bet Dž.Asandžo pastangos – bevaisės. Leidyklos vadovybė tvirtina, jog knygos leidybos proceso sustabdyti jau nebeįmanoma.

Continue reading „Džulijanas Asandžas: “Aš neprievartavau tų moterų””

video_cip

Ar “Wikileaks” įkūrėjas Džulijanas Asandžas (Julian Assange) tikrai atnešė visuomenei tiek daug blogo, kad jį derėtų vertinti kaip ”šunsnukį” (Lietuvos parlamentaro Emanuelio Zingerio terminas)? Ar galima vienareikšmiškai teigti, jog “Wikileaks” veikla naudingesnė Rusijai, o ne Amerikai (krašto apsaugos ministrės Rasos Juknevičienės pastaba)? Kas iš tiesų slepiasi po “Wikileaks” projektu: žurnalistika, avantiūrizmas, informacinis chuliganizmas ar žvalgybinės intrigos?

Šiandien videostudijos “SLAPTAI” svečias – buvęs slaptųjų tarnybų darbuotojas Danas ARLAUSKAS. Beje, buvęs slaptųjų tarnybų darbuotojas D.Arlauskas įsitikinęs, jog neseniai iš Amerikos išsiųsta Ana Čapman ir dar keliolika jos kolegų negalėjo būti itin vertingais Kremliaus agentais. O štai ginklų prekeivis Viktoras Butas – būtinai susijęs su Rusijos slaptosiomis tarnybomis.

Continue reading „“Wikileaks” skandalas: teigiamų aspektų daugiau”