Šiukšlių išmetimas ne tam skirtoje vietoje – tikrai labai rimta problema, su kuria stengiamasi efektyviai kovoti. Jei statybinės ar kitos stambiagabaritės atliekos yra išmetamos į ne tam skirtą vietą, tokiu atveju rizikuojama užsitraukti baudą, kurios dydis gali būti tikrai nemažas. Kad taip nenutiktų, atliekant statybų ar remonto darbus praverčia statybinių konteinerių nuoma. Į šiuos konteinerius gali būti išmetamos įvairios statybinės atliekos, todėl jums nereikės rūpintis, kur jas išmesti. Toks pasirinkimas turi ne taip ir mažai privalumų, taigi, pravartu apžvelgti pačius svarbiausius.

Nebrangiai kainuojanti paslauga

Nors gana dažnai yra manoma, kad statybinių konteinerių nuoma gali būti pernelyg brangi, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Šias paslaugas teikiančios kompanijos rūpinasi, kad stambiagabaričių šiukšlių išvežimas taptų kuo populiaresnis, todėl ir paslaugos kaina yra tikrai prieinama. Įprastai į konteinerių nuomos paslaugų kainą įtraukiamas ir šiukšlių išvežimas, tad galite būti visiškai ramūs, jog toks pasirinkimas nebus pernelyg brangus.

Paprastesnis aplinkos tvarkymas

Tuo atveju, jei šiukšlės yra išmetamos į joms skirtus konteinerius, vėliau nereikia rūpintis aplinkos tvarkymu. Niekam ne paslaptis, kad šių darbų atlikimas gali pareikalauti tikrai nemažai laiko bei pastangų, tad tuomet, jei norite to išvengti, statybinių konteinerių nuoma gali būti iš tiesų palankiu pasirinkimu. Į konteinerius sumestų šiukšlių išvežimas bus gerokai paprastesnis, taigi, nieko nuostabaus, kad tokiomis paslaugomis susidomima vis dažniau.

Greitas atliekų išvežimo būdas

Nors statybinės atliekos gali būti išvežamos savarankiškai į šios paskirties aikšteles, esančias kiekvienoje Lietuvos apskrityje, tačiau tai gali pareikalauti tikrai nemažai laiko. Kai siekiama, kad atliekų tvarkymo darbai būtų kiek įmanoma paprastesni, statybinių konteinerių nuoma gali būti tikrai palankia pasirinkimo galimybe. Galite būti užtikrinti, kad šiukšles išvežančios kompanijos reikalingas paslaugas suteiks tikrai labai greitai, tad jūs galėsite sutaupyti iš tiesų nemažai laiko.

Rinkitės jums labiausiai tinkantį pasiūlymą

Statybinių konteinerių nuoma šiuo metu yra siūloma įvairių skirtingų kompanijų, tad tikrai rasite tokį pasiūlymą, kuris geriausiai pateisintų jūsų poreikius. Galite pasidomėti, kokios talpos konteineriai yra nuomojami, kiek kainuoja skirtingų kompanijų siūloma konteinerių nuoma, ir t.t. Dauguma šias paslaugas teikiančių bendrovių turi savo internetines svetaines, kuriose yra skelbiama visa svarbiausia informacija apie teikiamas paslaugas, tad rasti tinkamiausią pasiūlymą tikrai nebus labai keblu. Tuomet tereikės susisiekti nurodytu telefono numeriu bei susitarti dėl jus dominančios paslaugos teikimo.

Daugiau informacijos apie statybinių konteinerių nuomą galite paskaityti UAB Švarista interneto svetainėje : https://svarista.lt/statybiniu-konteineriu-nuoma/

2019.05.13; 08:00

Reklamos publikavimo visuomenės aktualijų portale „Slaptai.lt“ bendrosios sąlygos**

BANERIAI

Įvairaus dydžio baneriai*, publikuojami kaip kaičioji reklama pirmajame arba vidiniame puslapyje:

• 1 mėn. – 100 lt / mėn.
• 2 mėn. – 200 lt / mėn.
• 3 mėn. – 180 lt / mėn.
• 4 mėn. – 250 lt. / mėn.
• 5 mėn. – 320 lt. / mėn.
• 6 mėn. – 360 lt. / mėn.
• 7 mėn. – 380 lt. / mėn.
• 8 mėn. – 400 lt. / mėn.
• 9 mėn. – 410 lt. / mėn.
• 10 mėn. – 420 lt. / mėn.
• 11 mėn. – 430 lt. / mėn.
• 12 mėn. – 440 lt. / mėn.

STRAIPSNIAI

Straipsniai (iki 750 žodžių, apie 5000 spaudos ženklų), parengti paties užsakovo arba užsakovui pageidaujant (200 lt + transporto išlaidos), publikuojami vienerius metus su rubrika „Reklama“:

• vienkartinis paskelbimas portale – 100 lt.

VIDEOMEDŽIAGA

10–15 min. trukmės videoreportažai, interviu, siužetai, parengti paties užsakovo arba užsakovui pageidaujant (350 lt. + transporto išlaidos), publikuojami vienerius metus su rubrika „Reklama“:

• vienkartinis paskelbimas portale – 130 lt.

TEKSTINĖS NUORODOS

A. Tekstinės nuorodos paskelbimas pirmajame puslapyje 6 kalendorinius mėn.:

• vienkartinis pakelbimas – 100 lt.

B. Tekstinės nuorodos paskelbimas straipsnio tekste kaip unikalios, vienintelės straipsnyje nuorodos vidiniame puslapyje 12 mėn.:

• vienkartinis paskelbimas – 60 lt.

APMOKĖJIMO SĄLYGOS

Sudarius reklamos sutartį su užsakovu, gavus iš užsakovo (išankstinį) apmokėjimą, reklama skelbiama kaip numatyta sutartyje.

LEIDYBOS SUTARTIS

Norintiems publikuoti savo rašinius bei informaciją siūlome ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią sutartu laikotarpiu, periodiškumu ir su atskira bendradarbiavimo rubrika skelbsime jūsų publikacijas.

______________________________________________________
* banerio dydis ir formatas toliau tikslinami konkretaus užsakymo atveju;
** galioja iki 2010-12-31.