Vakarėjant ketvirtadieniui, didžiojoje šalies dalyje pagrindiniai keliai yra šlapi, vietomis, kiek daugiau Panevėžio ir Šiaulių apskrityse, su šlapio sniego provėžomis. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai  – su prispausto ar pažliugusio sniego provėžomis, praneša VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.
 
Slidžius ir provėžotus kelių ruožus valo ir barsto AB „Kelių priežiūra“.
 
Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, Alytaus, Vilniaus ir Utenos apskrityse – snygis, kitur be kritulių. Oro temperatūra – nuo 4 iki 9 laipsnių šalčio.
 
Ateinančią naktį vietomis truputį pasnigs. Pūs nestiprus šiaurinių krypčių vėjas. Oro temperatūra svyruos nuo 13 iki 18, pajūryje nuo 7 iki 9 laipsnių šalčio.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.01.15; 05:21

Karo policijos pareigūnai talkina policijai patruliuojant didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Lietuvos kariuomenės nuotr.

Penktadienio vakarą Lietuvos kariuomenės Karo policija pradeda papildomais pajėgumais remti šalies policiją ir šventinio periodo metu budėjimams įvairiuose šalies miestuose kasdien skirs 30 ekipažų, sakoma pranešime. 
 
Vyriausybės sprendimu visas tris šventines dienas – nuo penktadienio 20 val. iki pirmadienio 20 val. – uždrausta gyventojams vykti į kitus miestus. Karo policija rems Lietuvos policiją dešimtyje Lietuvos savivaldybių ir padės vykdyti judėjimo kontrolę Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Utenos, Tauragės ir Telšių savivaldybėse.
 
Nuo penktadienio 20.00 val. iki pirmadienio 20 val., nepertraukiamai 24 val. per parą, daugiau kaip 60 karo policijos karių rems policijos pareigūnus.
 
Bendradarbiavimas ir bendras patruliavimas su Lietuvos policija didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir jų prieigose vyksta nuolat, o šalyje paskelbus karantiną, nuo balandžio 3 d. Karo policija pradėjo remti policiją vykdant patruliavimą, siekiant kontroliuoti karantino rekomendacijų laikymąsi.
Karo policijos parama šalies policijai – tris šventines dienas kasdien budės 30 ekipažų. KAM nuotr.
 
Karo policininkai penktadienį pradėjo patruliuoti didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o nuo antradienio pajėgos buvo padidintos ir atsakomybės rajonai, policijos prašymu, praplėsti ir už didžiųjų Lietuvos miestų ribų. Patruliavimas, siekiant stabdyti viruso plitimą ir prižiūrėti viešąją tvarką, vyks ir šį šventinį savaitgalį, tad Karo policijos kariai padės policijai jau vykdant dvi, su COVID-19, susijusias užduotis.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.04.11; 07:28