« 1 2 »

Vilniaus Tradicinio aikido centre surengtas Lietuvos Tradicinio aikido federacijos kvalifikacinis egzaminas 1-ajam Kyu. Egzaminui pirmininkavo  prof. Vladimiras Lisicynas, vadovaujantis Lietuvos Tradicinio Aikido federacijai (LTAF).

Kyu egzaminą išlaikė: Arvydas Žilinskas ir Vladimir Tonkich. Sertifikatai iškilmingai buvo įteikti: Paulinai Raicevičiūtei (6 Kyu) ir Arūnui Trilikauskui (5 Kyu).

Slaptai.lt skelbia pluoštą nuotraukų, pasakojančių apie šį įspūdingą renginį.

Gintaro Visocko (Slaptai.lt) nuotr.

2013.07.06

« 1 2 »

Portalo Slaptai.lt skaitytojai bei žiūrovai puikiai žino, kad mūsų internetinė svetainė draugauja su prof. Vladimiro Lisicyno vadovaujama Lietuvos Tradicinio Aikido federacija (LTAF). Esame paskelbę ir straipsnių, ir nuotraukų, ir videoreportažų, pasakojančių, kaip treniruojasi LTAF nariai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Ypač įspūdingos mums pasirodė Vilniuje surentos pratybos drauge su Italijos kovų menų specialistais, keletą dienų trukusi stovykla, organizuota Nemenčinėje, bei AI KI DO kovotojų pasirodymas rugsėjo mėnesį Vilniuje organizuotoje šventėje “Sostinės dienos – 2012”.

Mūsų reportažai iš LTAF ir Specnaz Global sistemos (SGS) treniruočių bei renginių sulaukdavo didelio skaitytojų dėmesio. Tikimės, jog neliks nepastebėtas ir šis pluoštas nuotraukų. Prof. Vl.Lisicyno vadovaujami sportininkai jau pradėjo naująjį, 2013-ųjų metų, treniruočių sezoną.

Naujojo sezono atidarymo metu Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos prezidentas prof. Vl.Lisicynas portalo Slaptai.lt žurnalistui Gintarui Visockui įteikė “Garbės medalį” (“Medal of Honour”). Tai – padėka už bendradarbiavimą.

2012.10.21