video_cip

Šiandien Slaptai.lt pateikia teisininkės, Kovo 11-osios Akto signatarės Zitos Šličytės nuomonę apie šių metų kovo 3 dieną Druskininkuose surengtą tarptautinę konferenciją “Mažųjų branduolinių reaktorių ir atsinaujinančios energetikos perspektyvos Baltijos šalyse iki ir po 2020 metų”. Šios konferencijos inciatorius ir rengėjas – Lietuvos pramonininkų konfederacijos Prezidentas dr. Bronislovas Lubys.

Teisininkė Zita Šličytė prisiminė, kaip prieš keletą metų Vilniuje buvo surengta panašaus pobūdžio konferencija. Į ją taip pat atvyko pačio aukščiausio lygio energetikos specialistai. Jie pateikė savo išvadas. Deja, po konferencijos “Naručio” viešbutyje prabėgo keleri metai, o Lietuvos politikai nepasinaudojo suteiktomis žiniomis. Dabar – vėl labai panaši situacija. Pasak teisininkės Zitos Šličytės, Druskininkuose ji pasigedo politikų, ministrų, atsakingų už mūsų energetinę nepriklausomybę.

Continue reading „Teisininkė Zita Šličytė: “Salėje nemačiau politikų, atsakingų už Lietuvos energetinę nepriklausomybꔓ

video_cip

Kovo 3 dieną Lietuvos pramonininkų konfederacijos Prezidento dr. Bronislovo Lubio iniciatyva Druskininkuose buvo surengta tarptautinė konferencija “Mažųjų branduolinių reaktorių ir atsinaujinančios energetikos perspektyvos Baltijos šalyse iki ir po 2020 metų”. Praėjusiame videoreportaže pateikėme Lietuvos pramonininkų konfederacijos Prezidento Br.Lubio ir Lietuvos banko analitiko Raimondo Kuodžio komentarus. Šiandien skelbiame  prof. Jono Gylio, prof. Romo Petrikio, Naujųjų technologijų plėtros verslo atstovo Aivaro Ivaškevičiaus ir viešosios įstaigos “Kauno Nova” valdybos pirmininko dr. Gedimino Petrausko nuomones. (Rytoj bus paskelbtas interviu su Lietuvos energetikų senjorų klubo prezidentu Viliumi Šaduikiu ir teisininkės Zitos Šličytės pastabos).

Su konferencijos svečiais diskutuoja Tautos Ateities Forumo (TAF) pirmininkas dr. Algimantas Matulevičius.

Continue reading „Tarptautinė konferencija, kurią ignoravo Energetikos ministras Arvydas Sekmokas“

video_cip

Druskininkuose kovo 3 dieną buvo surengta tarptautinė konferencija “Mažųjų branduolinių reaktorių ir atsinaujinančios energetikos perspektyvos Baltijos šalyse iki ir po 2020 metų”. Konferencijos organizatorius – Lietuvos pramonininkų konfederacijos Prezidentas dr. Bronislovas LUBYS. Tądien mokslininkai, ekspertai, analitikai perskaitė dešimtis dėmesio vertų pranešimų. Ypač įdomus buvo Čekijos Branduolinių tyrimų instituto vystymo direktoriaus pono Jozef Misak pranešimas.

Videostudija Slaptai” šiandien pateikia Lietuvos pramonininkų konfederacijos Prezidento dr. Bronislovo LUBIO ir Lietuvos banko analitiko, ekonomikos eksperto dr. Raimondo KUODŽIO interviu. Su konferencijos dalyviais diskutuoja Tautos Ateities Forumo pirmininkas dr. Algimantas MATULEVIČIUS. Rytoj bus paskelbti interviu su prof., habilituotu daktaru Jonu Gyliu, prof., Saulės enerijos asociacijos atstovu Romu Petrikiu, Naujųjų technologijų plėtros verslo atstovu Aivaru Ivaškevičiumi. Taip pat artimiausiu metu bus paskelbtas energetiko Nerijaus Duboso pokalbis  su Lietuvos energetikų senjorų klubo prezidentu Viliumi Šaduikiu bei teisininkės Zitos Šličytės nuomonė.

Continue reading „Dr. Bronislovas Lubys: “Svarstykime, kas mums reikalingiausia, ir neieškokime priešų ten, kur jų nėra”“