Meksikos specialistai aiškinasi kiniška vakcina paskiepytos moters mirties aplinkybes. EPA-ELTA nuotr.

Meksikos specialistai aiškinasi nuo koronaviruso paskiepytos pagyvenusios moters mirties aplinkybes. Tai penktadienį per spaudos konferenciją pareiškė šalies prezidentas Andrésas Manuelis Lópezas Obradoras.
 
„Vakar liūdnas atvejis nutiko Idalgo valstijoje, kur moteris mirė praėjus kiek laiko po vakcinacijos, ir šis įvykis iškart buvo susietas su skiepais, – sakė valstybės vadovas. – Specialistai jau atlieka visus reikiamus tyrimus, atrodo, kad nėra ryšio tarp vakcinos ir moters mirties“.
 
Laikraščio „El Milenio“ žiniomis, 75 metų amžiaus Metepeko municipaliteto gyventoja mirė praėjus 15 minučių po to, kai jai buvo suleista Kinijoje pagamintos „Sinovac“ vakcinos dozė. Medikai atliko skrodimą, bet kol kas nenustatė mirties priežasties. Yra žinoma, kad meksikietė sirgo širdies ir kraujagyslių ligomis.
 
Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, nuo praėjusių metų vasario pabaigos Meksikoje koronavirusu užsikrėtė maždaug 2,34 mln. žmonių, iš jų 46,4 tūkst. – per dvi pastarąsias savaites. Mirė 193 142 infekuotieji.
 
Nuo gruodžio pabaigos šalyje panaudota 3,78 mln. įvairių gamintojų vakcinų dozių. Pirmiausia skiepijami medikai ir pagyvenę žmonės.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2021.03.14; 06:00
arafatas_zmona

Palestinos lyderio mirties „paslaptis“ pagaliau turi būti atskleista. Taip tvirtina Elmaras Burkija laikraščioCorriere della Sera”  portale.

„Jasiro Arafato mirties aplinkybės turi būti galutinai išaiškintos: lapkričio 24–26 dienomis į Ramalahą atvyks grupė prancūzų tyrėjų, kurie ekshumuos buvusio Palestinos prezidento palaikus“, – rašo minėtas leidinys. Leidinys taip pat teigia, jog pernai liepą Šveicarijos ekspertai iš Lozanos ligoninės aptiko ant baltinių, kuriuos paskutinėmis gyvenimo dienomis vilkėjo J.Arafatas, radioaktyvaus polonio–210 pėdsakų.

Continue reading „Jasiro Arafato kūnas bus ekshumuotas“