tankas_tankas

Rusijoje kuriami tankai, kurie bus valdomi nuotoliniu būdu ir naudos skaitmeninį pabūklą. Kaip laikraštį „Izvestia“ informavo šaltinis iš gynybos pramonės, kuriamas naujas rusiškas tankas, kuris bus valdomas nuotoliniu būdu ir naudos skaitmeninį pabūklą.

Planuojama, kad šis naujas ginklas bus sukurtas 2015 metais sunkiosios kovinės platformos “Armata“ pagrindu. Kuriamo tanko ryšio priemonės apsaugotos nuo slopinimo ir perėmimo. Tankas bus valdomas iš izoliuotos kapsulės.

Continue reading „Rusija kuria ypatingai modernius ir galingus tankus“

desantniki_puola

Laikraštis „Izvestia“ informuoja, kad Maskvos šiluminių technologijų instituto direktorių Sergejų Nikuliną atleis iš pareigų. Vyriausybės direktyva jau yra nusiųsta pasirašyti vicepremjerui Dmitrijui Rogozinui.

Spauda pažymi, kad šio posto S. Nikulinas netenka dėl pavaldinio, naujausių raketų „Jars“ ir „Bulava“ generalinio konstruktoriaus Jurijaus Solomonovo, išsakytos viešos kritikos Gynybos ministerijos atžvilgiu. „Kvailybė, Amerikos provokavimas konfrontacijai, betikslis pinigų švaistymas“, – taip J. Solomonovas charakterizavo Rusijos gynybos ministeriją dėl pasirinktų prioritetų kuriant naują ginkluotę. S. Nikulino atleidimas iš pareigų ruošiamas nepaisant sėkmingai baigtų raketos „Bulava“ bandymų, ją prezidentas Dmitrijus Medvedevas pavedė priimti į ginkluotę. (www.newsru.com).

Continue reading „Apie Rusijos armiją, žvalgybą, ginkluotę ir karines pratybas“