Niujorke, Bruklino rajone nušauti mažiausiai keturi žmonės, dar trys buvo sužeisti, praneša Niujorko policija.
 
Kol kas niekas nebuvo sulaikytas dėl šaudynių, nusikaltimo motyvai ir tikslios aplinkybės nėra žinomos, naujienų agentūrai AFP sakė Niujorko policijos atstovai.
 
Šaudynės įvyko Bruklino rajono Jutikos alėjoje esančiame klube, „NBC News“ sakė Niujorko policijos atstovas.
 
Tuo tarpu „ABC News“ darbuotojas šaudynių vietą apibūdino kaip naktinį klubą.
 
Dienraščio „New York Post“ duomenimis, incidentas įvyko apie 7 val. ryto vietos laiku (14 val. Lietuvos laiku).
 
Šaudynėse žuvo keturi vyrai, dar dviejų sužeistų vyrų ir moters gyvybei pavojus negresia, jie gydomi ligoninėje.
 
Anksčiau skelbta apie penkis sužeistuosius.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.10.13; 03:00

Naktinis klubas „Babel“ Malmės mieste Švedijos pietuose tuo metu, kai jame nugriaudėjo sprogimas, buvo uždarytas. Žmonės per incidentą nenukentėjo.

Tai Švedijos laikraščiui „Sydsvenskan“ pranešė policijos atstovas.

Leidinio duomenimis, klubui padaryta materialinės žalos. Sprogimas išlaužė tvirtas įėjimo duris. Incidentas įvyko penktadienį maždaug pusvalandis po vidurnakčio vietos laiku (apie 1 valandą 30 minučių Lietuvos laiku). Pasak mačiusiųjų, prieš pat sprogimą nuo pastato mopedu nuvažiavo nežinomas žmogus.

Incidento vietoje dirba policijos specialistai. Pasak pareigūnų, tiriamos kelios įvykio versijos. Įtariamieji kol kas nenustatyti.

Prieš maždaug metus nežinomi asmenys taip pat susprogdino šio naktinio klubo duris. Tada nukentėjo ir netoliese esanti automobilių stovėjimo aikštelė. Trečiajame kaimyninio namo aukšte išbyrėjo langų stiklai.

Malmėje gyvena daug migrantų, mieste aukštas nedarbo lygis. Švedijos teisėsaugos institucijos įtraukė Malmę į „pažeidžiamiausių“ šalies miestų nusikalstamumo grėsmės požiūriu sąrašą.

Informacijos šaltinis – ELTA

2017.11.04; 01:01

Estijos parlamento pirmininko pavaduotojas Tavis Roivas (Taavi Roivas) paliks savo postą kilus skandalui dėl jo nederamo elgesio lankantis Malaizijoje. Tai ketvirtadienį pranešė laikraštis „Postimees“.

„Aš pasirengęs palikti vicespikerio postą. Sau aš jau priėmiau šį sprendimą“, – sakė jis žurnalistams.

„Tikiuosi, jog tai bus pamoka tiek mano bičiuliams, tiek politiniams konkurentams, – pridūrė T. Roivas, kuris anksčiau ėjo ir šalies premjero pareigas. – Aš nebedrįsiu eiti į naktinį klubą“.

Anksčiau ketvirtadienį laikraštis „Eesti Paevaleht“ pranešė apie nederamą T. Roivo vadovaujamos Estijos verslininkų delegacijos elgesį per vizitą į Malaiziją ir Singapūrą rugsėjo mėnesį.

Leidinio duomenimis, rugsėjo 21-osios vakare dalis delegacijos, taip pat ir T. Roivas, patraukė į barą Kvala Lumpūre. Verslininkai pasikvietė su savimi dar kelis šiame mieste dirbančius estus, daugiausia moteris. Kaip teigia laikraštis, prie mažiausiai trijų moterų bare buvo priekabiaujama. Be to, vieną iš vakarėlyje dalyvavusių moterų neblaivus delegacijos narys esą įstūmė į baseiną.

T. Roivas netiesiogiai pripažino savo kaltę dėl incidento. „Vakarėlyje dalyvavusi moteris turėjo pretenzijų ir dėl mano elgesio. Aš susitikau su šia moterimi ir jos atsiprašiau“, – pareiškė ketvirtadienį politikas.

ELTA informacija

2017.10.14; 00:01

Kauno apygardos prokuratūros ONKT skyriaus prokuroras Audrius Meilutis kartu su Kauno apskrities VPK Imuniteto skyriaus pareigūnais baigė ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai piktnaudžiavimu ir informacijos apie asmenų privatų gyvenimą rinkimu ir perdavimu pateikti Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos Operatyvaus valdymo skyriaus specialistui D. M.

Baudžiamojon atsakomybėn taip pat patraukti du jo bičiuliai O. M. ir M. Š., kurstę D. M. piktnaudžiauti tarnybine padėtimi ir siekę savanaudiškais tikslais gauti slaptos informacijos.

Continue reading „Prieš teismą stos pareigūnas, neteisėtai rinkęs informaciją apie asmenų privatų gyvenimą“

Romos katalikų bažnyčios galva vėl nustebino tikinčiuosius, rašo Kventinas Blankas laikraštyje Le Figaro.

„Popiežius Pranciškus, buvęs Buenos-Aires arkivyskupas, nesiliauja stebinęs. Pontifikas per susitikimą su tikinčiaisiais prisipažino, jog jaunystėje dirbo apsaugininku naktiniame klube, kad turėtų kuo susimokėti už mokslą“, – rašoma leidinyje.

Continue reading „Jaunystėje popiežius Pranciškus dirbo apsaugininku naktiniame klube“