Buvęs Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas sukėlė pasipiktinimą įžeidžiamais savo pasisakymais apie burkas dėvinčias moteris, informuoja „Euronews“.

Pasipiktinimas kilo, kai britų dienraštyje „The Daily Telegraph“ pasirodė B. Johnsono straipsnis. B. Johnsonas rašė, kad burkas dėvinčios musulmonės moterys atrodo kaip pašto dėžutės ar bankų plėšikai.

Tokie B. Johnsono komentarai, kuriuos jis išsakė komentuodamas neseniai Danijoje įsigaliojusį draudimą viešumoje nešioti visą veidą dengiančius šydus, sukėlė pasipiktinimą ir Didžiosios Britanijos ministrei pirmininkei Theresai May. Politikės manymu, tokie pasisakymai netinkami ir įžeidžiantys.

Nepaisant kritikos burkoms, B. Johnsonas mano, kad šį draudimą įvesdama Danija pasielgė netinkamai.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.08.09; 05:30

Prie Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos nario Valiaus Ąžuolo biuro Mažeikiuose buvo rasta suniokota, liudininkų įtarimu, susprogdinta, jam priklausanti pašto dėžutė.

Pasak parlamentaro, dėžutės nugarinė dalis vis dar laikėsi ant pastato sienos, o likučiai mėtėsi ant žolyno, bet durelių nebebuvo. Pašto dėžutė buvo metalinė, ant durelių buvo užrašas „Lietuvos Respublikos Seimo narys Valius Ąžuolas“, įsigyta iš Seimo nario parlamentinei veiklai skirtų lėšų.

„Neatmetu galimybės, kad tai – asmeninė „žinutė“ man, kad nustočiau aiškintis tam tikrus dalykus ir lįsti, kur nereikia. Tačiau noriu aiškiai pasakyti: į Seimą tam ir atėjau, kad aiškinčiausi ir taisyčiau spragas. Jokie grasinimai to nepakeis, o kiekvienas toks atvejis bus nagrinėjamas įstatymų nustatyta tvarka“, – įvykį komentuoja Seimo narys V. Ąžuolas.

Pasak parlamentaro, apie šį įvykį pranešta Mažeikių rajono policijos komisariatui, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Informacijos šaltinis – ELTA

2017.12.13; 00:06