Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai, tirdami vienos farmacijos kompanijos atstovų ir įvairių šalies gydymo įstaigų gydytojų nusikalstamą korupcinę schemą, aptiko ir kitokių gydytojų korupcinių nusikaltimų.

STT pareigūnai surinko duomenų, kaip Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos gydytojas A. Š. ne kartą iš pacientų imdavo kyšius už vaistų suleidimą nemokant už šią paslaugą į ligoninės kasą.

Continue reading „STT: Teismui perduota byla dėl Šiaulių mediko kyšininkavimo“

Specialiųjų tyrimų valdybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai kartu su Panevėžio apygardos prokurorais baigė ikiteisminį tyrimą ir perdavė į teismą didelės apimties baudžiamąją bylą dėl galimai neskaidrių biokuro viešųjų pirkimų organizavimo.

Kaltinimai šioje baudžiamojoje byloje yra pareikšti penkiems asmenis, tarp jų – buvusiam Seimo nariui V. M., jo sutuoktinei D. M., akcinės bendrovės „Panevėžio energija“ buvusiam vadovui V. Š., buvusiam „Panevėžio energijos“ darbuotojui S. R., „ŽilVyčių kooperatinės bendrovės“ valdybos pirmininkui G. Ž. ir juridiniam asmeniui – „ŽilVyčių kooperatinei bendrovei“.

Continue reading „STT: Baigtas tyrimas dėl galimai neskaidrių biokuro pirkimų „Panevėžio energijoje““