Pistoletų kabūros. Slaptai.lt nuotr.

Jungtinės Karalystės (JK) policija šeštadienį pranešė pradėjusi tyrimą dėl pranešimų, kad užsienio reikalų sekretoriaus Dominico Raabo asmens sargybinis ant lėktuvo sėdynės paliko užtaisytą ginklą. Pareigūnas buvo nušalintas nuo tarnybos.
 
Londono policija paskelbė, kad vienas iš pareigūnų buvo nušalintas nuo tarnybos, pasirodžius pranešimams, jog penktadienį į Londono Hitrou oro uostą nusileidusio „United Airlines“ lėktuvo salone buvo rastas užtaisytas ginklas. Šiuo lėktuvu D. Raabas skrido iš Vašingtono, kur susitiko su JAV pareigūnais.
 
Laikraštis „Sun“ pranešė, kad valytoja ant lėktuvo sėdynės rado dėkle esantį ginklą. Apie tai ji informavo oro uosto vadybininkus.
 
Policija apžiūrėjo lėktuvo saloną, vėliau išsiaiškinta, kad ginklas priklauso vienam iš D. Raabo apsaugos darbuotojų.
 
„Esame informuoti apie skrydžio į JK rugsėjo 18 d., penktadienį, metu įvykusį incidentą. Į šią problemą žiūrime labai rimtai“, – teigė Londono policijos atstovas.
 
„Kol bus atliekamas vidinis tyrimas dėl incidento aplinkybių, pareigūnas nušalinamas nuo tarnybos“, – sakė jis.
 
Buvusio premjero Davido Camerono apsauginis sukėlė panašią kitų pareigūnų reakciją, kai vasario mėnesį lėktuvo tualete taip pat paliko ginklą.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.09.20; 07:00
tualetas

Garsioji frazė “pinigai nekvepia” atsirado senovės Romoje. O istorija buvo tokia.

69-79 m. Romą valdė imperatorius Vespasianas. Kaip teigia senovės šaltiniai, tai buvo žymus valstybės veikėjas, pasižymėjęs taupumu ir išradingumu. Rūpindamasis iždu, Vespasianas išradingai tvarkė mokesčių sistemą.

Kartą imperatorius sumanė naują rinkliavą – mokestį už romėnų viešuosius tualetus /iki tol jie buvo nemokami/. Jo sūnus ir imperijos paveldėtojas Titas /39-79/ priekaištavo tėvui už tokio mokesčio įvedimą ir paklausė tėčio: ar jam neatrodo, jog to jau per daug.

Continue reading „Tualetas“