Prancūzijos lėktuvnešis „Charles de Gaulle“. EPA – ELTA nuotr.

Po koronaviruso protrūkio Prancūzijos lėktuvnešyje „Charles de Gaulle“ užkratas diagnozuotas dar šimtams karių. Iš viso 940 testų rezultatai buvo teigiami, penktadienį Senate sakė ginkluotųjų pajėgų sveikatos tarnybos direktorė Maryline Gygax Généro. 645 jūreiviams virusas nebuvo nustatytas.
 
Iš viso lėktuvnešyje ir jį lydinčioje kovinėje grupėje buvo 2 300 karių. Likusių testų rezultatų kol kas nėra. Manoma, kad užsikrėtusiųjų skaičius dar gali gerokai išaugti.
 
Gynybos ministerijos duomenimis, trečiadienį infekuotųjų skaičius dar buvo 670. Užkrato kilmė nežinoma. Atliekamas tyrimas. Įgula, kuri misijoje buvo tris mėnesius, po tarpinio sustojimo Breste kovo viduryje kontaktų su išore neturėjo. Iš susirgusių karių 20 gydomi ligoninėje, vienas – reanimacijoje.
 
Milžiniškas karo laivas Velykų sekmadienį įplaukė į Pietų Prancūzijos Tulono uostą. Prieš tai laive buvo patvirtinta dešimtys infekcijų. Kariai dviem savaitėms izoliuoti Tulone ir apylinkėse.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.04.18; 05:00

Rusijoje pastarąją parą naujuoju koronavirusu užsikrėtusių žmonių skaičius padidėjo 302 ir išaugo iki 1836, infekuotųjų rasta 71-ame šalies regione. Iki šiol pasveiko 66 žmonės, mirė devyni.
 
Tai pirmadienį žurnalistams pranešė operatyvinio kovos su naujosios koronavirusinės infekcijos plitimu štabo atstovai.
 
Praėjusių metų pabaigoje Kinijos Uhano mieste prasidėjęs naujojo koronaviruso sukeliamo susirgimo protrūkis išplito į daugiau kaip 160 šalių. Kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija jį pripažino pandemija. Naujausiais duomenimis, pasaulyje koronavirusu užsikrėtė daugiau kaip 630 tūkstančių žmonių, beveik 30 tūkstančių infekuotųjų mirė.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.03.30; 12:14