FSB tave stebi dieną naktį
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas įspėja dėl užsienio šnipų veiklios Rusijoje. Užsienio žvalgybos mėgina daryti įtaką svarbiems procesams šalyje, pareiškė Kremliaus vadovas trečiadienį Federalinės saugumo tarnybos (FSB) metiniame posėdyje Maskvoje. „Su tuo reikia kovoti“, – pabrėžė jis.

Anot V. Putino, pastaraisiais metais būta vis daugiau šnipinėjimo. Žvalgyboms esą įdomi informacija, pavyzdžiui, apie politiką, ekonomiką, mokslą ir technologijas.

Rusijos žvalgyba, V. Putino duomenimis, pernai išaiškino daugiau kaip 460 užsienio agentų. V. Putinas sovietiniais metais pats buvo agentas ir prieš tapdamas prezidentu trumpai vadovavo FSB.

Anot V. Putino, Rusijos institucijos patiria ir daugiau kibernetinių atakų. Pernai suskaičiuota 17 000 tokių atvejų, prieš ketverius metus jų buvo 1 500. „Tai yra gerai suplanuotos operacijos, kurios gali rimtai pakenkti mūsų šalies nacionaliniams interesams“, – kalbėjo V. Putinas.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.03.07; 07:35
rusrep

Kuo Putinas geresnis už Koržakovą

Plano detalės: plane nenumatyta

Šiaip ar taip, jau dešimtojo dešimtmečio pradžioje ir viduryje buvę organų bendradarbiai ėmė tiesiogiai ar netiesiogiai kontroliuoti milžiniškas finansines lėšas.

Kodėl gi jie nepasinaudojo jomis, kad, kaip ir prisakė visuotinis numylėtinis Jurijus Andropovas, iškart paimtų valdžią?

Gal kaip tik todėl, kad bijojo tas lėšas prarasti.

Pradžioje „oficiali“ korporacinė versija, išdėstyta generolo Kondaurovo:

Continue reading „Vladimiro Putino – Jurijaus Andropovo planas ( 2 )“

kinijos-zvalgyba

Į Amerikos universitetus prasiskverbė užkratas, perspėja “The Daily Mail”. “Užsienio šnipai su kuklių studentų ir mokslininkų kaukėmis stengiasi pavogti valstybės paslaptis ir naujas technologijas“, – rašo neįvardijamas laikraščio žurnalistas.

Tarp tūkstančių įstatymams paklūstančių studentų iš užsienio Jungtinėse Amerikos Valstijose įsispraudė „nesuskaičiuojama daugybė užsienio agentų“. „Kinija, Rusija ir Iranas – štai tos šalys, kurios bando išpešti naudos iš atvirumo ir skaidrumo dvasios JAV aukštajame moksle“, – sakoma straipsnyje.

Continue reading „Šnipai iš Kinijos, Rusijos ir Irano masiškai infiltruojami į Amerikos universitetus“