Pastaraisiais metais gausu pačių įvairiausių varžybų varžybėlių, rengiamų kaimo, miesto, rajono ir respublikos mastu. Nė vienos varžybos neišsiverčia be apdovanojimų. Kur varžybos, ten būtini ir padovanojimai.

Kalbu apie solidžių apdovanojimų įteikimą tiems prizininkams, kurie dažnai lipa ant pjedestalo. Na, pavyzdžiui: kai įsigilini į kokių nors baidarių-kanojų irklavimo varžybų medalių piešinukus, tai ne juokais susimąstai, ar čia tiesiog irklavimo (akademinio irklavimo) varžybos buvo, ar vis dėlto baidarių ir kanojų, nes ir baidarininkai, ir kanojininkai gavo medalius su akademinės valties paveiksliuku.

Continue reading „Varžybų vertės ir solidumo pinigais neišmatuosi“

video_sl

Visuomenės aktualijų portalas Slaptai.lt ne sykį rašė apie visuomet didelio susidomėjimo sulaukančias Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos organizuojamas pratybas, vasaros stovyklas, tarptautines varžybas. Slaptai.lt ir Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos bendradarbiavimas tęsiasi ir šiemet. Štai praėjusį savaitgalį Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos vadovybė buvo surengusi vaikams skirtas varžybas. Oficialus varžybų pavadinimas – “Sezono taurė”. Varžybose dalyvavo keliasdešimt vaikų iš visos Lietuvos. Berniukai ir mergaitės demonstravo savo taiklumą šaudydami iš pneumatinių šautuvų, lankų, kaudamiesi improvizuotais kardais, įveikdami “Drakono taką”…

Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijai vadovauja tarptautinės klasės didmeistris Grand Master prof. Vladimiras Lisicynas. 

Continue reading „Ar labai sunku įveikti “Drakono taką”?“