video_cip

Ar Andriaus Kubiliaus vadovaujama Vyriausybė negalėjo nuveikt daugiau pozityvių darbų? Ar šiandieninis premjeras sugeba derinti skirtingus Lietuvos ekonominių ir politinių grupuočių interesus? Kuo mūsų ekonominis sunkmetis ypatingas lyginant su Graikija, Ispanija ar Lenkija? Ar Vilniaus centre veikiantys improvizuoti ūkininkų turgeliai sugebės konkuruoti su didžiaisiais prekybos centrais? Ar įsisiūbavus ekonominei krizei iš tiesų nepatartina didinti mokesčių? Ar ekonominio sunkmečio metu nesužlugs visuomeniniai judėjimai?

Į šiuos videostudijos “SLAPTAI” klausimus atsako Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas.

Continue reading „Lietuvos ekonomikos ypatumai – Verslo darbdavių konfederacijos vadovo Dano Arlausko akimis“

video_cip

Šiandien Danas Arlauskas vadovauja Lietuvos verslo darbdavių konfederacijai. Tiesa, prieš dvidešimt metų jis užsiėmė visai kitokio pobūdžio veikla. Lietuvai atkūrus nepriklausomybę jis iš KGB struktūrų perėjo į Lietuvos valstybės saugumo departamentą (VSD) ir keletą metų ten užėmė svarbias pareigas. Pasiteiravę, ar buvęs slaptųjų tarnybų specialistas sutiktų atsakyti į keletą su žvalgyba ir kontržvalgyba susijusių klausimų, sulaukėme palankaus atsakymo. Buvęs VSD direktoriaus pavaduotojas sutiko atsakyti į visus Slaptai.lt ir „XXI amžiaus“ priedo „Slaptieji takai“ klausimus: kas ir kodėl sukėlė slaptųjų CŽV kalėjimų skandalą, kodėl iš VSD vadovo posto atleistas Povilas Malakauskas, ką byloja Mečio Laurinkaus atšaukimas iš ambasadoriaus pareigų Gruzijoje, ar CŽV finansiškai atsidėkoja savo pagalbininkams… Su buvusiu aukšto rango VSD darbuotoju Danu Arlausku kalbasi žurnalistas Gintaras Visockas.

Continue reading „Buvusio VSD pareigūno Dano Arlausko versija“