Vyras, įtariamas kaip vienas didžiausių Prancūzijos narkotikų baronų, teismo nuteistas kalėti 16 metų. Per procesą buvo išgirsta apie jo importo būdus greitaeigėmis transporto priemonėmis, pakrautomis marihuanos.
Moufide‘as Bouchibi, 41 metų Prancūzijos alžyrietis, žinomas kaip „Mouf“, kovo mėnesį buvo išduotas Dubajaus. Prancūzija jo daugelį metų ieškojo dėl nusikaltimų, susijusių su narkotikais.
Po praėjusią savaitę Bordo mieste tris dienas trukusio ir ne kartą atidėlioto teismo vyras, Prancūzijos žiniasklaidos kartais vadintas „hašišo karaliumi“, ketvirtadienį buvo nuteistas 16 metų laisvės atėmimo bausme, jam skirtos baudos siekia 6 mln. eurų. Teisėjas jam nurodė atlikti ne mažiau kaip du trečdalius bausmės.
Baigiamuosiuose argumentuose prokuroras Mathieu Fohlenas sakė, kad M. Bouchibi yra kaltas pasiuntęs „astronominį“ kiekį marihuanos dervos iš Maroko automobiliais, baisiu greičiu lėkusiais Prancūzijos greitkeliais.
Policija jau seniai kovojo su vadinamąja „varyk greitai“ pragaištimi – dažnai Vokietijoje pagamintais narkotikų prifarširuotais sedanais, lekiančiais smarkiai viršijant greitį, dažnai naktį, nuo Pietų Ispanijos iki Prancūzijos miestų. Viena iš tokių, kaip įtariama, M. Bouchibi pasiųstų vilkstinių buvo sustabdyta 2011 m., vežusi 743 kilogramus kanapių dervos. Teismui pateiktoje perimtoje žinutėje M. Bouchibi rašė bendrininkui, kad „kiti atliko darbą“, o tai reiškia, jog kiti automobiliai nebuvo sustabdyti, teigė prokuratūra.
M. Bouchibi neigė esąs šių žinučių autorius ir siekė užginčyti jo išdavimą iš Dubajaus teigdamas, kad jis neteisėtas. Jo advokatas sakė skųsiąs nuosprendį.
Pasirodžiusi nauja teorija viešiau nei bet kada atskleidė liberalaus šališkumo apraiškas serialuose, rodomuose per televiziją geriausiu laiku. Keletas rimčiausių Holivudo veikėjų pripažino, kad samdė liberaliai mąstančius asmenis, kad šie rašytų scenarijus serialams ir prastuminėtų kairuolišką propagandą.
Mėgstamiausių šeimos serialų, tokių kaip „Draugai“, „Auksinės merginos“ ir „Čarlio angelai“, scenaristai viena ar kita forma pripažino, kad jų filmai nukrypo nuo pramogų prie kairuoliškų politinių komentarų.
Prisipažinimai išleisti knygoje, pavadintoje „Geriausio laiko propaganda“ (paantraštė: „Tikra Holivudo istorija apie tai, kaip kairieji užgrobė jūsų televiziją“), kurią išleido konservatyvus autorius Benas Šapiro.