Italų mados dizainerė Donatella Versacė Madžorės ežero pakrantėje Šiaurės Italijoje už 5 mln. eurų įsigijo prabangią vilą „La Verbanella“.
 
Dar kaip „Villa Mondadori“ žinomas pastatas turi 50 kambarių, pranešė nekilnojamojo turto bendrovė „Engel & Völkers“. Vila nuo trečiojo dešimtmečio priklausė Mondadori leidėjų šeimai.
 
Daugybė garsenybių svečiavosi šiame name, tarp jų – animacinio kino pionierius Waltas Disney‘us ir rašytojas Ernestas Hemingway‘us. Sienoje virš židinio įsiamžino rašytojai Georgesas Simenonas ir Thomas Mannas.
 
1 400 kvadratinių metrų teritorijoje yra baseinas ir didelis sodas. Name yra 20 miegamųjų ir 12 vonios kambarių.
 
Italų mados namus „Versace“ rugsėjį už 1,83 mlrd. eurų įsigijo JAV mados koncernas „Michael Kors“. Tačiau Donatella Versace liko vyriausioji dizainerė.
 
„Versace“ 1978-aisiais įkūrė Giannis Versace bei jo brolis Santo.
 
Donatella yra jųdviejų sesuo. „Versace“ yra vienas žinomiausių prabangių mados ženklų.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.08.06; 16:30

Vienas Majamio bosas turėjo spintą, prikimštą laikrodžių už milijoną dolerių, rašo Guidas Olimpijas laikraštyje Corriere della Sera.

„Paauksuotas karstas. Toks, kaip ir jo sūnaus Niko, nužudyto 2010 metais Kanadoje. Vitas Riccutas surengė prašmatnias laidotuves. Jis buvo pagrindinė Italijos organizuoto nusikalstamumo Kanadoje figūra. Jis mirė dėl paprastų priežasčių. Riccutas važinėjo šarvuotu automobiliu ir stengėsi elgtis ramiai. Tai buvo būtina, turint omenyje, kad jis buvo daugelio varžovų taikinys. Tik po mirties jis buvo pagerbtas kaip krikštatėvis iš kino filmo“, – pasakoja straipsnio autorius.

Continue reading „Beprotiška mafijozų prabanga”

Gruodžio 5 dieną Niujorko Pietų apygardos prokuroras Pritas Bharara apkaltino 49 buvusius ir esančius Rusijos diplomatus bei jų šeimos narius sukčiavimu, susijusiu su nemokamo medicininio aptarnavimo programa. Manoma, kad jie neteisėtai gavo nemokamą medicininę pagalbą už 1,5 mln. dolerių. Taip rašo The Wall Street Journal.

Kaip tvirtina prokuratūra, diplomatai sistemingai slėpdavo savo tikrąsias pajamas, kad jiems galiotų programa Medicaid. Tyrimo duomenimis, 2004–2009 metais Rusijos diplomatų šeimose Niujorke gimė iš viso 63 vaikai. 58 atvejais su gimdymu susijusios išlaidos buvo apmokėtos iš nepasiturinčiųjų medicininio aptarnavimo programos sąskaitos.

Continue reading „Rusijos diplomatai Niujorke kaltinami sukčiavę”

Nors naujas KLR pirmininkas Si Czinpinas paskelbė tiktą karą korupcijai, Kinijos vadovybė, pripratusi prie prabangos, ieško naujų būdų savo poreikiams patenkinti, praneša Vokietijos žurnalas "Der Spiegel". Antai Kinijos valstybinis laikraštis "People‘s Daily" pagrindinę numerio medžiagą skyrė naujai tendencijai, populiarėjančiai tarp Kinijos viršūnėlės – „slaptos prabangos tendencija“.

„Užuot lankęsi prabangiuose restoranuose, partiniai funkcionieriai susieina privačiuose klubuose, saunose, kurios dažniausiai būna užmaskuotos kaip paprastų valstiečių trobos, – piktinasi "People‘s Daily". – Taip pat žinoma, kad partiniai darbuotojai perpila elitinį alkoholį į mineralinio vandens butelius, o "Panda" markės cigaretes (jų pakelis kainuoja apie 80 eurų) susideda į pigesnių tabako dirbinių dėžutes“.

Continue reading „Slapti Kinijos elito ekscesai”

putinas_ranka_istiesta

Vakarų spauda atpasakoja Boriso Nemcovo ir Leonido Martyniuko pranešimą „Vergo gyvenimas galerose“. Visi leidiniai cituoja skaičius bei detales, pasakojančius apie Rusijos prezidento Vladimiro Putino rezidencijas, lėktuvus ir jachtas.

„Rusijos prezidentas Putinas – „vergas galerose“ ar monarchas iš Persų įlankos pakrančių?“ – klausia “The Christian Science Monitor” antraštė. „Didžioji dalis pranešime išvardytų objektų iš tikrųjų yra valstybės nuosavybė.

Kaip Sovietų komisarams anksčiau, Vladimirui Putinui asmeniškai plačiai prieinama milžiniška nekilnojamojo turto ir privilegijų, kurios formaliai jam nepriklauso, imperija. V.Putinas ne sykį neigė, kad jis turi asmeninio turto“, – rašo žurnalistas Fredas Veiras (Fred Weir).

Continue reading „Turtingiausias „vergas” Rusijoje”