Kastytis Braziulis. „Achemos grupės“ nuotr.

Koncerno „Achemos grupė“ valdyba penktadienį koncerno generaliniu direktoriumi paskyrė Kastytį Braziulį, iki šiol ėjusį koncerno Kontrolės ir vidaus audito direktoriaus pareigas. Buvęs generalinis direktorius Giedrius Jakubauskas atšauktas iš einamų pareigų.
 
Kaip nurodoma pranešime, K. Braziulis yra įgijęs aukštąjį teisės, ekonomikos ir inžinerijos išsilavinimą, ėjęs vadovaujamas pareigas valstybinėse ir privačiose bendrovėse, o pastaruosius trejus metus buvo atsakingas už kontrolę ir vidaus auditą koncerne „Achemos grupė“.
 
Koncernui „Achemos grupė“ priklauso Lietuvoje ir užsienyje veikiančios bendrovės, įsikūrusios Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Suomijoje, Švedijoje, Liuksemburge, Čekijoje ir Kroatijoje. Grupės bendrovėse dirba 4,6 tūkst. darbuotojų.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.06.27; 07:01
jukneviciene_rasa11

Nereiškiau Jums jokių kaltinimų tame renginyje. Buvau visiškai įsitikinęs, kad tas renginys uždaras (visur aplink, išskyrus A.Kubilių – pažįstami veidai iš TS-LKD).

Jei būčiau žinojęs, kad yra ir kitų, tai tikrai nebūčiau mėginęs iliustruoti savo kalbą dėl 20 tūkst. Lt grąžinimo MG Balticui (dėl sąsajų su alkopramonės nelegaliu lobizmu Seime liberalizuojant alkoholio vartojimą, kai 6 mūsiškai balsavo „už“, nors TS-LKD taryba buvo nusprendusi priešingai) tokiu pavyzdžiu, kuris Jus užgavo, dėl ko apgailestauju ir atsiprašau. Nes tokio turinio, kuris įdėtas delfi.lt mano kalbai ir joje pavartotam pavyzdžiui, bei retoriniam klausimui nesuteikiau, nebandžiau suteikti, to nesiekiau ir nesiekiu, t.y. teiginio, kad Jūs atstovaujate, atstovavote ar kitaip kaip bandėte padėti Achemos grupei.

Continue reading „Parlamentaras Naglis Puteikis atsiprašo KAM ministrės Rasos Juknevičienės“

zurnalistai_1

Sovietmečiu žinojome, kad visi laikraščiai skelbė partijos tiesas. Ir “Tiesa” buvo partijos tiesa, ir “Komjaunimo tiesa” buvo partijos tiesa. Viena partija – viena tiesa.

Tik mintyse galėjai turėti savo tiesą. Dar virtuvėje, dar artimų žmonių draugijoje. Dar ausį prikišęs prie “Amerikos balso”. Buvo viskas aišku. Dabar žymiai sudėtingiau. Kieno tiesą skelbia, pavyzdžiui, “Lietuvos rytas”, “Respublika”, “Lietuvos žinios”? LNK, Tele 3, BTV?…

Buvome naivūs, kai, siekdami laisvės, ją laimėję tikėjomės skaityti, sakyti tik tikrą tiesą. Ketinome perrašyti viską, kas sumeluota, iškreipta, nutylėta. Nebus draudžiamų temų, laisvai reikšime savo nuomonę, nerizikuodami nukentėti, netekti darbo.

Continue reading „Žiniasklaidos paslaptys“