Ūlos ženklas

Mieli klientai, 

Atsižvelgdami į  Lietuvos Vyriausybės rekomendacijas, šiuo laikotarpiu visus klausimus, konsultacijas ir užsakymus priimame raštu: info@vilnelė.lt arba stasys@vilnele.lt. Dėl susiklosčiusios situacijos, lankymasis gamybos patalpose apribotas iki karantino atšaukimo.

Taikome maksimalias atsargumo priemones, sugriežtinome asmens higienos kontrolę, dirbantieji laikosi saugaus atstumo darbo vietose. Darbuotojai, pajutę bet kokius peršalimo ar kitų negalavimų simptomus, lieka namuose. Biuro darbuotojai dirba nuotoliniu būdu, yra pasiekiami visomis ryšio priemonėmis.

Gamybos procesai vyksta pagal numatytą planą, imantis atsargumo priemonių. Gaminame ir remontuojame sulūžusias detales (liejimas), žalvarinius ir kitų metalų lydinių gaminius, sulūžus įrangai ar atskiroms detalėms, susidūrus su kitomis problemomis. Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, pirmumą teiksime Lietuvos įmonėms, gaminančioms būtinuosius produktus.

Bendravimą perkeliame į elektroninę erdvę. Visą reikalingą informaciją apie prekes ir paslaugas bei jų aprašymus rasite: www.ulavilnius.lt. Esame pasiruošę pristatyti visus užsakymus Jūsų nurodytu adresu.

Atsiprašome už nepatogumus ir linkime būti sveikiems. Saugokite save ir savo artimuosius.

Dėkojame už supratingumą.

Socialinės neįgaliųjų įmonės „Ūlos juvelyrų studija“ administracija

Tel. +370 68626290, +370 68813985,  El.paštas: info@vilnele.lt

2020.03.28; 08:00

JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketina sumažinti savo administracijos darbuotojų skaičių ir remtis tais, kurie įrodė ištikimybę jam. Tai pirmadienį pranešė televizijos kanalas CNN, remdamasis savo šaltiniais.
 
Sekmadienį naujienų portalas „Axios“ informavo, kad Baltųjų rūmų atstovai ir prezidento šalininkai pastaruosius 18 mėnesių sudarinėjo išsamius sąrašus D. Trumpui nelojalių pareigūnų, kuriuos reikia pakeisti valstybės vadovui palankiais asmenimis. Portalo žiniomis, D. Trumpas gavo ir perskaitė šiuos sąrašus.
 
CNN šaltiniai savo ruožtu pažymi, jog neseniai JAV prezidentas privačiuose pokalbiuose teigė ketinąs sumažinti administracijos darbuotojų skaičių. Kartu jis pareiškė norįs pirmiausia atsikratyti tų, kurie atsidūrė minėtuose sąrašuose. Anot D. Trumpo, kuo daugiau žmonių gali susipažinti su svarbia informacija, tuo didesnė jos nutekėjimo rizika.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.02.25; 00:45