Apie neįgaliųjų socialinės įmonės UAB „Ūlos juvelyrų studija“ veiklą Karantino metu


Ūlos ženklas

Mieli klientai, 

Atsižvelgdami į  Lietuvos Vyriausybės rekomendacijas, šiuo laikotarpiu visus klausimus, konsultacijas ir užsakymus priimame raštu: info@vilnelė.lt arba stasys@vilnele.lt. Dėl susiklosčiusios situacijos, lankymasis gamybos patalpose apribotas iki karantino atšaukimo.

Taikome maksimalias atsargumo priemones, sugriežtinome asmens higienos kontrolę, dirbantieji laikosi saugaus atstumo darbo vietose. Darbuotojai, pajutę bet kokius peršalimo ar kitų negalavimų simptomus, lieka namuose. Biuro darbuotojai dirba nuotoliniu būdu, yra pasiekiami visomis ryšio priemonėmis.

Gamybos procesai vyksta pagal numatytą planą, imantis atsargumo priemonių. Gaminame ir remontuojame sulūžusias detales (liejimas), žalvarinius ir kitų metalų lydinių gaminius, sulūžus įrangai ar atskiroms detalėms, susidūrus su kitomis problemomis. Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, pirmumą teiksime Lietuvos įmonėms, gaminančioms būtinuosius produktus.

Bendravimą perkeliame į elektroninę erdvę. Visą reikalingą informaciją apie prekes ir paslaugas bei jų aprašymus rasite: www.ulavilnius.lt. Esame pasiruošę pristatyti visus užsakymus Jūsų nurodytu adresu.

Atsiprašome už nepatogumus ir linkime būti sveikiems. Saugokite save ir savo artimuosius.

Dėkojame už supratingumą.

Socialinės neįgaliųjų įmonės „Ūlos juvelyrų studija“ administracija

Tel. +370 68626290, +370 68813985,  El.paštas: info@vilnele.lt

2020.03.28; 08:00

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *