Britų aktorius Danielis Kraigas (Danielis Craigas) nebevaidins Jameso Bondo. 25-asis „bondiados“ filmas „Nėra laiko mirti“ bus paskutinysis, kuriame jis įkūnys šį  kultinį personažą.
 
„Taip, viskas“, – sakė 51-erių aktorius amerikiečių šou laidoje „Late Show with Stephen Colbert“. Spalį baigėsi naujojo filmo kūrimo darbai, jis ekranuose pasirodys 2020-ųjų balandį.
 
Jau 2017-aisias D. Craigas kartą skelbė, kad nebevaidins legendinio slaptojo agento. Tačiau 25-ajame filme jis vis dėlto išvysime.
 
Jau kelerius metus vyksta spėlionės, kas pakeis D. Craigą juostoje apie agentą 007.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.11.26; 03:00

Džeimsas Bondas

Skrieti gatvėmis kaip Jamesas Bondas: šią svajonę jau netrukus galės įgyvendinti pinigingi „bondiados“ fanai. Kompanija „Aston Martin“ pirmadienį paskelbė pagaminsianti 28 „DB5“ modelio automobilius – „Aston Martin DB5“ pirmą kartą pasirodė trečiajame filme apie slaptąjį agentą 007 „Auksapirštis“ („Goldfinger“, 1964). Jis laikomas žinomiausiu iš visų J. Bondo automobilių.

Pirmieji automobiliai bus pateikti interesantams 2020 metais, pranešė britų kompanija. Iš 28 „Aston Martin“ parduoti bus 25. Kaina už vienetą – 2,75 mln. svarų (3 mln. eurų).

Kaip ir kino juostoje, naujasis „DB5“ turės keletą ypatybių. Įmonės duomenimis, automobilis, be kita ko, bus su besisukančiais numeriais. Šie ir kiti techniniai elementai buvo sukurti bendradarbiaujant su filmų apie slaptąjį agentą specialiųjų efektų ekspertais. Tiesa, paslėptų automatų – kaip „Auksapirštyje“ – naujuose automobiliuose veikiausiai nebus.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.08.21; 07:07

Ši istorija labai panaši į šnipų trilerį. Jo centre – anoniminis kalinys, kuris buvo laikomas ypatingajame kalėjimo korpuse griežčiausiai saugomas. Tas žmogus turėjo ryšių su „Mossadu“. Bet paskui jis arba nusižudė, arba buvo nužudytas. Bet oficialiai niekas apie tą kalinį nieko nepranešė. Taip pasakoja “The New York Times”.

Continue reading „Izraelyje nutylėta “Mossado” bendradarbio istorija iškilo į paviršių Australijoje“

bondas-dzeimsas

Rašytinės žinios apie šnipus, ko gero, tiek senos, kiek ir pati raštija. Kas nežino legendos apie Trojos arklį – apie tai, kaip Odisėjas pamokė graikus, dešimt metų nesėkmingai apgulusius Troją, ją paimti?

Nėra abejonių, kad žvalgyba atsirado dar gerokai prieš Odisėją. Jos pėdsakai siekia žilą senovę. Apie žvalgybos veiklą galima sužinoti ir iš senovės užrašų, darytų ant akmens ir papiruso, kur dėstoma Egipto faraonų viešpatavimo istorija… Garsiojo Asirijos karaliaus Ašurbanipalo (VIIa. pr. Kr.) dantiraščio bibliotekoje, kurią atkasė archeologai, buvo rasti moliniai laiškai moliniuose vokuose – slaptųjų agentų pranešimai.

Continue reading „Literatūriniai šnipai: tarp realybės, pasigyrimų bei prasimanymų“