video_sl

Visuomenės aktualijų portalas Slaptai.lt ne sykį rašė apie visuomet didelio susidomėjimo sulaukančias Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos organizuojamas pratybas, vasaros stovyklas, tarptautines varžybas. Slaptai.lt ir Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos bendradarbiavimas tęsiasi ir šiemet. Štai praėjusį savaitgalį Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos vadovybė buvo surengusi vaikams skirtas varžybas. Oficialus varžybų pavadinimas – “Sezono taurė”. Varžybose dalyvavo keliasdešimt vaikų iš visos Lietuvos. Berniukai ir mergaitės demonstravo savo taiklumą šaudydami iš pneumatinių šautuvų, lankų, kaudamiesi improvizuotais kardais, įveikdami “Drakono taką”…

Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijai vadovauja tarptautinės klasės didmeistris Grand Master prof. Vladimiras Lisicynas. 

Continue reading „Ar labai sunku įveikti “Drakono taką”?“

« 1 2 »

Visuomenės aktualijų portalas Slaptai.lt ne sykį rašė apie visuomet didelio susidomėjimo sulaukančias Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos organizuojamas pratybas, vasaros stovyklas, tarptautines varžybas. Slaptai.lt ir Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos bendradarbiavimas tęsiasi ir šiemet.

Štai praėjusį savaitgalį Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos vadovybė buvo surengusi vaikams skirtas varžybas. Oficialus varžybų pavadinimas – “Sezono taurė”. Varžybose dalyvavo keliasdešimt vaikų iš visos Lietuvos. Berniukai ir mergaitės demonstravo savo taiklumą šaudydami iš pneumatinių šautuvų, lankų, kaudamiesi improvizuotais kardais, įveikdami “Drakono taką”…

Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijai vadovauja tarptautinės klasės didmeistris Grand Master prof. Vladimiras Lisicynas.

“Sezono taurės” nugalėtojais tapo Audrius Būtėnas, Gabrielė Paukštytė ir Dovydas Česnuitis. Visi jie priklauso Alytaus tradicinio AI KI DO klubui.

Specialiuoju prizu už drąsą kaunantis improvizuotais kardais apdovanotas Arnas Beitnaras.

Šaudymo varžybose pirmąsias vietas laimėjo Gabrielė Paukštytė ir Arnas Jančiukas.

“Drakono taką” sparčiausiai, taisyklingiausiai įveikė taip pat Gabrielė Paukštytė.

Kovą su kardais laimėjo Viltė Verseckaitė.

Savo skaitytojams pateikiame pluoštą nuotraukų, pasakojančių apie įspūdingas “Sezono taurės” varžybas.

Gintaro Visocko (Slaptai.lt) ir Lietuvos tradicinio AI KI DO federacijos nuotraukos. 

2012.05.16

« 1 2 »

Lietuvos tradicinio Ai Ki Do federacijos ir antikriminalinio, antiteroristinio parengimo sistemos atstovai Nemenčinėje šiemet surengė kasmetinę instruktorių treniruočių stovyklą – seminarą “SG Vasara 2011”. Stovyklai – seminarui vadovavo tarptautinės klasės didmeistris (Grand Master) Vladimiras Lisicynas. Taip pat dalyvavo tarptautiniai specialiosios savigynos ekspertai: Viktoras Boiko, Arūnas Marcinkevičius, Giedrius Misevičius ir Jurijus Sokolovas.

Į šią stovyklą buvo pakviestas ir visuomenės aktualijų portalo Slaptai.lt žurnalistas Gintaras Visockas. Apie šias unikalias pratybas jau esame paskelbę keletą straipsnių ir videoreportažų. Šiandien portale Slaptai.lt publikuojame pluoštą naujų, dar niekur neskelbtų nuotraukų, kuriose užfiksuotos įsimintiniausios stovyklos “SG Vasara 2011” akimirkos.

 Šias nuotraukas portalui Slaptai.lt padovanojo Lietuvos tradicinio Aikido federacijos prezidentas, pasaulinės „Spetsnaz/Specnaz Global“® sistemos mokyklos įkūrėjas, savigynos kovos menų tarptautinis ekspertas, profesorius, akademikas V.Lisicynas.

2011.07.31

aikyydo

Vieną paskutiniųjų savaitgalių praleidau Nemenčinėje, kur turėjau retą galimybę tarptautinio didmeistrio Vladimiro Lisicyno dėka stebėti Lietuvos tradicinio Ai Ki Do federacijos ir antikriminalinio, antiteroristinio parengimo sistemos “Spetsnaz/Specnaz Global” instruktorių pratybas.

Savo akimis mačiau, kaip stovykloje vyrai, moterys ir paaugliai mokosi be didesnių pastangų nugalėti daug kartų stipresnį ir geriau ginkluotą užpuoliką.

Štai tada ir prisiminiau vienoje LRT laidoje kalbėjusį politologą Laurą Bielinį. Politikos virtuvės žinovas L.Bielinis, be kita ko, tvirtino, esą nenuostabu, jog Lietuvai sunku atremti propagandinius, dezinformacinius rusiškus išpuolius. Mat iš Rusijos plūstantis ir po visą pasaulį skleidžiamas informacinis srautas – daug sykių galingesnis už lietuviškąjį.

Continue reading „Silpnesniesiems palankių principų beieškant“

sportas_00

Jau seniai knietėjo pamatyti, kaip Lietuvoje treniruojamasi pagal specialiąją “Specnaz Global” sistemą. Apie šią kovų rūšį, paremtą aikido principais, buvau girdėjęs daug atsiliepimų. Esą neįmanoma pasipriešinti aikido meną įvaldžiusiems specialistams, juolab jų – nugalėti. Žodžiu, apie šiuos rytų kovos menus Lietuvos visuomenėje gausu įvairiausių pasakojimų, paremtų kaip ir tikrais, taip ir pramanytais dalykais. Proga įsitikinti pačiam, kas gi tai per sportas, pasitaikė praėjusį savaitgalį – Vilniaus Tradicinio aikido centro salėje. Lietuvos tradicinio aikido federacijos prezidentas, pasaulinės „Spetsnaz/Specnaz Global“® sistemos mokyklos įkūrėjas, savigynos kovos menų tarptautinis ekspertas, profesorius, akademikas Vladimiras Lisicynas mielai sutiko papasakoti, kas tai per daiktas – toji “Specnaz Global” sistema.

Continue reading „Kovos menų profesorius Vladimiras Lisicynas: “Rytų kovos menai moko būti kantriais ir gailestingais”“