Tomas Kirchneris ir Frankas Ninguizenas naujame „Süddeutsche Zeitung“ numeryje bando atsakyti į klausimą, kas gi vis dėlto atsitiko rusų opozicionieriui Aleksandrui Dolmatovui, Eduardo Limonovo Nacionalbolševikų partijos nariui, figūruojančiam „Bolotnaja“ byloje.

Aleksandras Dolmatovas nusižudė Olandijoje prieš deportaciją į tėvynę, taip ir negavęs politinio prieglobsčio. Ar 36-rių metų inžinierius, kuris ne kartą buvo sulaikytas už dalyvavimą antivyriausybinėse demonstracijose, suvedė sąskaitas su gyvenimu iš nevilties, ar reikia ieškoti kitų jo mirties priežasčių?

Continue reading „Mirtis deportacijos centre“

Klausimai apie RusRusų opozicionierius, nusižudęs Olandijoje deportacijos centre po to, kai valdžia atmetė jo prašymą suteikti politinį prieglobstį, buvo palaidotas trečiadienį, rašo “The Washington Post”, remiantis AP medžiaga.

36-rių metų amžiaus raketų inžinierius Aleksandras Dolmatovas, bijojęs arešto Rusijoje dėl dalyvavimo opozicijos protesto akcijoje gegužę, buvo nugabentas į kalėjimo tipo deportacijos centrą Roterdame sausio 16-ąją. 

Continue reading „Klausimai apie Rusijos opozicionieriaus mirtį Nyderlanduose“