Valstybės tarnybos departamente (VTD) įvyko pirmasis centralizuotas vadovo konkursas, kurio metu atrinktas Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos direktorius. Juo taps Audrius Linartas, dabartinis Audito ir apskaitos tarnybos direktorius.

Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnyba – nuo 2016-ųjų sausio 1 d. veiklą pradėsianti biudžetinė įstaiga, kuri įkurta sujungus Turto vertinimo priežiūros tarnybą, Audito ir apskaitos tarnybą ir Įmonių bankroto valdymo departamentą prie Ūkio ministerijos.

Continue reading „Ministras Saulius Skvernelis: „vadovų atranka filmuojama ir yra gerokai skaidresnė““

Šią savaitę generalinio prokuroro Dariaus Valio įsakymais buvo priimti keli skirtingi, tačiau vieną tikslą – didinti prokuratūros veiklos skaidrumą, turintys sprendimai.

Iš pareigų atleistas Edgaras Burzdžius, iki šių metų rugpjūčio 26 d., ėjęs Alytaus apylinkės prokuratūros prokuroro pareigas. Kaip buvo skelbta, nuo prokuroro pareigų E. Burzdžius buvo nušalintas atliekant ikiteisminį tyrimą dėl galimos prekybos poveikiu, papirkimo ir kyšininkavimo. Po sulaikymo taip pat buvo pradėtas ir tarnybinis patikrinimas, kurio išvadose pasiūlyta minėtą asmenį atleisti iš prokuroro pareigų. 

Continue reading „Dėl korupcinių įtarimų gerą vardą praradę prokurorai turi pasitraukti, o atrenkami kandidatai dalyvaus atviresniame nei iki šiol konkurse“