Baltųjų rūmų spaudos atstovė Sarah Sanders. Dailywire.com nuotr.

Baltųjų rūmų atstovė spaudai Sarah Sanders buvo išprašyta iš restorano dėl to, kad dirba JAV prezidentui Donaldui Trumpui. Taip restoranėlio savininkė išreiškė savo nepasitenkinimą D. Trumpo administracijos veiksmais.

S. Sanders šeštadienį tviteryje aprašė incidentą, įvykusį penktadienio vakare nedideliame gurmanų restoranėlyje „Red Hen“, esančiame Leksingtone, Virdžinijos valstijoje, per tris šimtus kilometrų į pietvakarius nuo Vašingtono.

Anot S. Sanders, restorano savininkė liepusi jai „išeiti dėl to, kad dirbu prezidentui, ir aš mandagiai paklusau“.

„Jos poelgis daugiau pasako apie ją pačią nei apie mane. Aš visada stengiuosi su visais žmonėmis, netgi su tais, su kurių nuomone nesutinku, elgtis pagarbiai, ir toliau ketinu taip elgtis“.

Restorano savininkė Stephanie Wilkinson sakė esanti įsitikinusi, kad S. Sanders dirba „nehumaniškai ir nemoraliai“ administracijai. Kaip vėliau ji sakė leidiniui „The Washington Post“, ji nusprendė neaptarnauti D. Trumpo spaudos atstovės, pasitarusi su bendradarbiais.

Incidentas įvyko praėjus kelioms dienoms po to, kai šalies vidaus saugumo sekretorė Kirstjen Nielsen buvo nušvilpta Meksikos restoranėlyje Vašingtone.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.06.26; 07:10

Trečiadienį Virdžinijos valstijoje vienas žmogus žuvo, kai kompanijos „Amtrak“ keleivinis traukinys, kurio salone buvo Respublikonų partijai atstovaujančių JAV Kongreso narių, įsirėžė į šiukšliavežį. Tai žurnalistams pranešė Baltųjų rūmų atstovė spaudai Sarah Sanders.

„Patvirtinta, kad vienas žmogus žuvo, o dar vienas buvo sunkiai sužeistas“, – sakė S. Sanders.

Anot jos, įstatymų leidėjai ir jų padėjėjai sunkių traumų išvengė, prezidentas Donaldas Trumpas informuotas apie incidentą.

Anksčiau laikraštis „Politico“ pranešė, kad nelaimė įvyko Virdžinijos valstijos Šarlotsvilio miesto rajone.

„Mums viskas gerai, bet mūsų traukinys įsirėžė į šiukšliavežį. Medikų įgūdžių turintys Kongreso nariai teikia pagalbą sunkvežimio vairuotojui“, – parašė savo tviteryje kongresmenas iš Oregono valstijos Gregas Waldenas.

Tiksliai nežinoma, kiek politikų ir Kongreso aparato darbuotojų buvo traukinyje. Jie visi vyko į Vakarų Virdžinijos valstijoje esančią Respublikonų partijos užmiesčio rezidenciją, kur vakare turi pasakyti kalbą JAV viceprezidentas Mike`as Pence`as.

Traukinys iš Vašingtono išvažiavo trečiadienio rytą.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.02.01; 00:10