Donaldo Trumpo atstovė spaudai išprašyta iš JAV restorano


Baltųjų rūmų spaudos atstovė Sarah Sanders. Dailywire.com nuotr.

Baltųjų rūmų atstovė spaudai Sarah Sanders buvo išprašyta iš restorano dėl to, kad dirba JAV prezidentui Donaldui Trumpui. Taip restoranėlio savininkė išreiškė savo nepasitenkinimą D. Trumpo administracijos veiksmais.

S. Sanders šeštadienį tviteryje aprašė incidentą, įvykusį penktadienio vakare nedideliame gurmanų restoranėlyje „Red Hen“, esančiame Leksingtone, Virdžinijos valstijoje, per tris šimtus kilometrų į pietvakarius nuo Vašingtono.

Anot S. Sanders, restorano savininkė liepusi jai „išeiti dėl to, kad dirbu prezidentui, ir aš mandagiai paklusau“.

„Jos poelgis daugiau pasako apie ją pačią nei apie mane. Aš visada stengiuosi su visais žmonėmis, netgi su tais, su kurių nuomone nesutinku, elgtis pagarbiai, ir toliau ketinu taip elgtis“.

Restorano savininkė Stephanie Wilkinson sakė esanti įsitikinusi, kad S. Sanders dirba „nehumaniškai ir nemoraliai“ administracijai. Kaip vėliau ji sakė leidiniui „The Washington Post“, ji nusprendė neaptarnauti D. Trumpo spaudos atstovės, pasitarusi su bendradarbiais.

Incidentas įvyko praėjus kelioms dienoms po to, kai šalies vidaus saugumo sekretorė Kirstjen Nielsen buvo nušvilpta Meksikos restoranėlyje Vašingtone.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.06.26; 07:10

print