Penktadienį Limasolyje buvo susprogdintas Kipro futbolo klubo „Aris“ prezidento Johno Panayi automobilis. Tai pranešė laikraštis „The Cyprus Mail“.
 
Leidinio žiniomis, bomba buvo paslėpta užpakalinio dešiniojo mašinos rato padangoje. Automobilis stovėjo prie klubo prezidento namų. Sprogstamasis įtaisas buvo detonuotas 4 valandą 30 minučių vietos laiku.
 
Sprogimas padarė žalos ne tik automobiliui, bet ir gyvenamajam namui. Be kita ko, išbyrėjo kambario, kuriame miegojo J. Panayi vaikai, langų stiklai, dalis šukių nukrito ant futbolo vadybininko aštuonerių metų dukters lovos. Limasolio policija aiškinasi nusikaltimo motyvus.
 
Tai jau antras toks incidentas Kipro futbole pastarąją savaitę. Sausio 17 d. buvo susprogdintas arbitro Andreaso Constantinou, teisėjaujančio nacionalinių pirmenybių rungtynėse, automobilis. Teisėjas nenukentėjo, bet Kipro futbolo federacija, atsižvelgdama į labai įtemptą situaciją dėl įtarimų korupcija, arbitrų papirkimu ir sutartų rungtynių organizavimu, tą pačią dieną laikinai nutraukė čempionatą. Turnyras buvo atnaujintas po keturių dienų.
 
„Aris“ – vienas seniausių Kipro futbolo klubų.
 
2020.01.25; 00:30
anzi_

Komandą finansuoja užslėptas milijardierius, moka savo futbolo žvaigždėms iki 350 tūkst. svarų per savaitę.

O į naminius mačus skraido net už 1200 mylių, – taip apibūdina “The Independent” futbolo klubą „Anži“.

Žurnalistas Timas Ričas nusprendė papasakoti anglų aistruoliams, koks gi tas klubas, kuris viešėjo Didžiojoje Britanijoje ir žaidė su „Liverpuliu“. Autorius aptiko ir kitokių „Anži“ keistenybių: komanda hipotetiškai turi kelti Machačkalos įvaizdį, bet žaidėjai tame mieste būna „tik mačų dienomis ir kaustomi griežtų saugumo priemonių“, o taip pat „rungiasi dėl čempiono titulo šalyje, iš kurios daugelis Dagestano gyventojų nori išvažiuoti“.

Continue reading „„Anži” (Machačkala) – keisčiausias futbolo klubas pasaulyje“