Kanados vėliava

Vinipego (Manitobos provincija) policija sulaikė tris asmenis, kurie, kaip įtariama, internetu išsiuntė grasinamus pranešimus šio Kanados miesto mokykloms. Tai pirmadienį pranešė televizijos kanalas CBS.

Policija aptiko grasinimus socialiniuose tinkluose sekmadienį vėlai vakare. Pareigūnams pavyko operatyviai sulaikyti tris žmones, įtariamus šių pranešimų platinimu. Tai – 18-mečiai vaikinas ir mergina bei 16-metis paauglys. Jų tapatybė neatskleidžiama. Kaip pažymėjo teisėsaugos institucijų atstovai, kitų įtariamųjų nėra.

Policija taip pat neatskleidė grasinimų pobūdžio. Nors šiuo metu mokymo įstaigoms pavojus negresia, vienos iš Vinipego apygardų mokyklų taryba nusprendė atšaukti pamokas 15-oje mokyklų.

2018.12.05; 03:00

Šiaulių apygardos prokuratūra Šiaulių apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje grasinimais nužudyti, sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą ir terorizavimu kaltinami devyni asmenys.

Dauguma jų taip pat kaltinami turto prievartavimu, nepagarba teismui bei įžeidinėjimu, o vienas iš kaltinamųjų – ir melagingu pranešimu apie gresiantį pavojų.

Continue reading “Kaliniai, siunčiantys grasinamuosius laiškus, lauks teismo verdikto”