mossad-logo

Kai kurių užsienio šalių leidiniai informavo, kad, prabėgus maždaug dviems mėnesiams po sausio 19-osios, kai Dubajuje buvo nužudytas įtakingas Hamas lyderis Mahmudas al – Mabhuhas, Didžiosios Britanijos vyriausybė vis dėlto ryžosi apkaltinti Izraelio splatąją tarnybą “Mossad” pasų klastojimu. Taip pat Izraelis buvo kaltinamas, kad suklastoti pasai buvo naudojami nužudant žmogų. Todėl oficialusis Londonas iš šalies išsiuntė vieną Izraelio diplomatą.

Šia proga visuomenės aktualijų portalas Slaptai.lt pateikia Gintaro Visocko parengtą publikaciją, kaip ir kodėl sausio 19-ąją buvo susidorota su įtakingu Hamas lyderiu Mahmudu al-Mabhuhu.

Continue reading „Kaip “Mossad” agentai nužudė palestiniečių lyderį Mahmudą al Mabhouhą“

Israel_svg

Vokietijos ir Šveicarijos naujienų puslapiai praneša, jog praėjus dviem mėnesiams po to, kai sausio 19 d. prabangiame Dubajaus viešbutyje buvo nužudytas įtakingas Hamas lyderis Mahmudas al-Mabhuhas, Didžiosios Britanijos vyriausybė apkaltino Izraelio slaptąją tarnybą “Mossad” suklastotų pasų naudojimu piktam. Dėl to Londonas išsiuntė iš šalies vieną Izraelio diplomatą.

Britų užsienio reikalų ministras Davidas Milibandas pareiškė, jog turima “stulbinančių įrodymų”, kad Izraelis yra atsakingas už britų pasų panaudojimą piktam. Izraelis nenorėjo komentuoti diplomato išsiuntimo ir iki šiol nei paneigė, nei patvirtino, kad “Mossad” susijęs su minėtojo Hamas lyderio nužudymu.

Continue reading „Londonas išsiunčia iš šalies Izraelio diplomatą“