JAV Los Andželo miesto prekybos centre šeštadienį ginkluotas vyras paėmė įkaitais dešimtis žmonių, žuvo viena moteris. Galiausiai nusikaltėlis pasidavė policijai.

Los Andželo policijos departamento teigimu, užpuolikas sulaikytas po tris valandas trukusio incidento, kurio metu vyras užsibarikadavo parduotuvėje su 40-50 žmonių.

Prekybos centre žuvo moteris, tačiau jos tapatybė ir mirties aplinkybės nebuvo atskleistos.

Per susišaudymą su policija užpuolikas sužeistas į kairę ranką. Kaip pranešama, pasibaigus dramai, į ligoninę nugabenti šeši žmonės, kurių amžius svyruoja nuo 12 iki 81 metų. Tačiau jų gyvybei pavojus negresia.

Šeštadienio drama prasidėjo dar kitoje vietoje. Įtariamasis anksčiau šeštadienį mažiausiai septynis kartus pašovė savo močiutę ir dar sužeidė savo merginą. Seržantas Barry’is Montgomery’is žurnalistams sakė, kad įtariamasis paspruko močiutės mašina, kartu su savimi pasiimdamas merginą.

JAV dienraštis „USA Today“ skelbia, kad užpuoliko amžius – 28 metai.

Informacijos šaltinis – ELTA

2018.07.23; 06:24

dykuma_mamibija

Tikriausiai visi esame girdėję apie itin sėkmingai pasibaigusią Izraelio slaptųjų tarnybų operaciją Entebėje, kai Izraelio komandosai beveik be aukų sugebėjo išlaisvinti 1976-ųjų birželio 27-ąją dieną Palestinos kovotojų pagrobtus įkaitus. Tąsyk Izraelio politika Artimuosiuose Rytuose nepatenkinti teroristai užpuolė Prancūzijos keleivinį orlaivį, skridusį iš Izraelio sostinės Tel Avivo į Prancūzijos sostinę Paryžių. Lėktuvą užgrobė, o pilotams liepė leistis Ugandos mieste Entebėje. Ugandą tuo metu valdė diktatorius Idi Aminas, rėmęs palestiniečių priešinimąsi Izraeliui. Taigi užgrobtas lėktuvas su 258 įkaitais atsidūrė Ugandos sostinėje. Entebėje teroristai paskelbė savo reikalavimus: iš kalėjimų Izraelis privalo paleisti 53 palestiniečius, įkalintus dėl karinių veiksmų prieš Izraelį. Priešingu atveju bus išžudyti visi įkaitai.

Continue reading „Amerikietiška nesėkmė Irano smėlynuose“