Kovo 10 d. Briuselyje vyks Europos Sąjungos (ES) Teisingumo ir vidaus reikalų tarybos posėdis, kuriame bus svarstomi aktualūs migracijos, ES išorės sienos apsaugos, kovos su terorizmu bei šaunamųjų ginklų kontrolės ir įsigijimo klausimai.

Sudėtinga migracijos situacija išlieka ES Teisingumo ir vidaus reikalų tarybos dėmesio centre. Ministrams bus pateikta naujausia informacija apie esamą padėtį ir aptariami veiksmai, kurių būtina toliau imtis siekiant išspręsti Europoje kilusią migracijos ir prieglobsčio krizę. 

Continue reading „Briuselyje vyks ES Teisingumo ir vidaus reikalų tarybos posėdis“

kinu_policininkai

Kaip BBC pranešė žinomas kinų žurnalistas Han Piczao, Kinijos policija neabejojo, kad britų verslininko Nilo Heivudo mirtis 2011 metų lapkritį – žmogžudystė.

Bet iškarto pradėjo šį faktą slėpti. Bet kodėl ėmė slėpti?

Policininkai supanikavo, kai suprato, kad šią bylą galima susieti su aukšto rango politiku Bo Silajumi, Čuncino Komunistų partijos komiteto vadovu, ir jo žmona Gu Kailaj, pridūrė buvęs People‘s Daily korespondentas Čuncine. Tik 2012 m. balandžio mėnesį Kinijos valdžia pripažino žmogžudystės faktą ir ėmėsi tirti, paskelbę įtariamąja Gu Kailaj.

Continue reading „Kinų policija bijojo tirti britų verslininko Nilo Heivudo nužudymo aplinkybes“