pedofilams_stop

Po gegužės 17 d. Garliavoje įvykdyto teismų sprendimo, kuomet iš globėjos Neringos Venckienės namų buvo paimta ir motinai Laimutei Stankūnaitei perduota Drąsiaus Kedžio dukra, visuomenėje kilo labai audringa reakcija, per šalį nusirito mitingų ir protesto akcijų banga.

Naujienų portalo Balsas.lt skaitytojai taip pat atidžiai seka vadinamosios pedofilijos bylos eigą, vienas naujienų portalo skaitytojas pateikė net 110 neatsakytų pedofilijos bylos klausimų (kalba netaisyta).

Continue reading „110 neatsakytų pedofilijos klausimų – ar sulauksime atsakymų“

kedys_px600

Balandžio 20-ąją sužinota, kad kovotojas prieš pedofiliją Drąsius Kedys negyvas. Jo palaikai rasti Kauno rajone, Šlienavoje, netoli Kauno marių. Žuvusiojo giminės apie tai sužinojo netikėtai. Pastaruoju metu dažnai pasirodydavo informacijos, esą D.Kedys nebegyvas. Tikrindamos vieną iš tokių pranešimų, Drąsiaus Kedžio tetos Audronė Skučienė ir Birutė Steponkevičienė savarankiškai nuvyko į morgą. Jos ir atpažino savo sūnėno palaikus. Vėliau atvykusi D.Kedžio sesuo teisėja Neringa Venckienė irgi atpažino savo brolio kūną. Drąsius Kedys buvo pakeitęs išvaizdą, užsiauginęs ir nusidažęs plaukus. Ant kūno aptikta kraujo ir kitokių smurto pėdsakų. Drąsiaus pusseserė advokatė Sonata Žukauskienė patvirtino, kad ant žuvusiojo kūno rasta smurto žymių. Manoma, kad D.Kedys nužudytas praėjusios savaitės viduryje. Jo kūnas aptiktas dar kovo 17 dieną, kaip teigiama, gamtos švarinimo akcijos metu.

Continue reading „Drąsius Kedys – negyvas“