Oficialioji Amerikos valdžia kategoriškai neigia informaciją, esą Rusijos šnipei Anai Čapman buvo beveik pavykę sugundyti aukšto rango JAV prezidento Barako Obamos atstovą.

Tokius paneigimus oficialusis Vašingtonas šiandien skelbia įtakinguose Vakarų leidiniuose.

Pirmuosius pareiškimus, jog Rusijos žvalgybos atstovė Ana Čapman į lovą mėgino nusitemti svarbias pareigas Barako Obamos administracijoje užimantį pareigūną ir tai jai “beveik pavykę”, pareiškė BBC. 

Continue reading „Vašingtonas neigia, jog Anai Čapman pavyko sugundyti aukšto rango JAV politiką“

capman_333

Praėjusiais, 2011-aisiais, metais Ana Čapman debiutavo kaip madingų drabužių demonstruotoja. Praėjusiųjų metų debiutas jai buvo kaip niekad sėkmingas. Sulaukė žiūrovų antplūdžio.

Šiais, 2012-aisiais, buvusi Rusijos agentė ir vėl veržiasi į viešumą demonstruoti madingųjų suknelių bei švarkelių.

Maskvoje prieš keletą dienų baigėsi madingųjų drabužių demonstracijos, trukusios ištisą savaitę. Toji savaitė prikaustė rimtą Rusijos elito dėmesį, apie šį renginį daug ir išsamiai rašė įvairiausi leidiniai. Madų demonstracijose dalyvavo daug žymių, skandalingų turčių ir šalies valdininkų. Tačiau tuose renginiuose vos ne pirmuoju smuiku griežė nevykėlė šnipė, ir vėl sulaukusi gausių žiūrovų ovacijų. Taip rašo “Daily Mail” žurnalistė Sedi Vaitloks, pasakodama apie Rusijos sostinėje praėjusias madų dienas.

Continue reading „Buvusi šnipė Ana Čapman ir vėl keičia įvaizdį“