JAV prezidentas Donaldas Trumpas teigia svarstąs, ar priimti Rusijos prezidento Vladimiro Putino kvietimą kitais metais dalyvauti Pergalės dienos kariniame parade Rusijoje, skelbia agentūra AP.
 
Pasak JAV vadovo, jis teigiamai vertina V. Putino kvietimą, bet paradas vyks „pačiame 2020 metų JAV prezidento rinkimų kampanijos laikotarpio viduryjeׅ“, dėl to gali būti sudėtinga ir jis nesąs tikras, ar pavyks sudalyvauti.
 
„Norėčiau vykti, jei galėčiau“, – reporteriams sakė D. Trumpas, pridurdamas, kad „tai labai svarbus renginys, kurio metu švenčiama karo pabaiga“.
 
Rusijai gegužės 9 d. minint Pergalės dieną, Maskvos Raudonojoje aikštėje kasmet rengiamas didžiulis karinis paradas.
 
Rusija tą dieną mini pergalės prieš nacistinę Vokietiją Antrajame pasauliniame kare metines.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2019.11.09; 00:30

Spalio mėn. 24 d. apie 11.40 val. ėjau Vilniaus Skroblų gatve ir nustėrau dėl tarp 17-ojo ir 19-ojo namų esančiame kieme pamatyto vaizdo…

Kiemo ant dar žalios žolės gulėjo maždaug 20-ies metrų ilgio ir vieno metro pločio du lozungai. Bandžiau paskaityti, kas man artimesniajame aliejiniais dažais stambiomis rusiškomis raidėmis parašyta; kadangi stovėjau pėsčiųjų take, kurį nuo kiemo skiria tvora, ir kadangi lozungas buvo vietomis atsiknojęs kita puse, o galas suraitytas.

Tai ne viską įskaičiau, bet ir to, ką perskaičiau, pakako: "VELIKOMU  OKTIABRIU – SLAVA!", "VELIKOMU LENINU – SLAVA!" 

Continue reading „Nustėrau dėl kieme pamatyto vaizdo…“