„FTB ir Los Andželo policija atlieka tyrimą rusų programišių atžvilgiu, įtarus, kad jie pagrobė ir paskelbė tinkluose įslaptintą finansinę informaciją apie Mišelę Obamą, Džo Baideną, aukštus teisėtvarkos atstovus ir dešimtį Holivudo įžymybių“, – praneša "The Guardian".

Pirmajame portalo puslapyje – antraštė „Slaptos bylos“, po ja pavaizduota mergina su tamsiu makiažu ir perspėjimas: „Jeigu jūs tikite, kad Dievas daro stebuklus, jums verta pasidomėti, ar nėra ko nors paslėpta ir šėtono rankovėje“.

Continue reading „Rusijos programišiai įtariami pagrobę informaciją iš pasaulio įžymybių“

capcapman

Gana plačiai nuskambėjusio „šnipų skandalo“ viena iš veikėjų Anna Čapman sulaukė labai viliojančio ir politiškai bei finansiškai naudingo pasiūlymo vienoje iš Rusijoje gerai žinomų REN TV kanalų.

Sutikite, tai – kiek neįprastas pasiūlymas tokios veiklos žmogui kaip Anna Čapman. Juk žvalgybininkai visuomet vengia viešumo. Tačiau rengti laidas apie pasaulio paslaptis A.Čapman mielai sutiko.

Ši simpatiška ir mielo veido „žvalgybininkė“ vadovaus laidai, kurios pavadinimas – ir skambus, ir skandalingas. Taigi laida vadinsis:  „Pasaulio paslaptys  su Anna Čapman“.

Continue reading „“Pasaulio paslaptys su Anna Čapman”“