Rasa Jakilaitienė. Gedimino Bartuškos (ELTA) nuotr.

Laikinai pareigas einančio užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus atstovė spaudai Rasa Jakilaitenė taps paskirtosios premjerės Ingridos Šimonytės atstove spaudai.
 
Šia žinia savo feisbuko paskyroje pasidalino R. Jakilaitienės vyras žurnalistas Edmundas Jakilaitis.
 
„Rasa jungiasi prie ministrės pirmininkės komandos, tampa jos patarėja ir atstove spaudai. Man, kaip politinių, ekonominių ir kt. aktualijų laidų vedėjui, ši situacija tampa dar sudėtingesnė. Manau, kad dabartinėje situacijoje vienas iš mudviejų turime keisti savo planus, todėl pranešu, kad netrukus, t.y. ne vėliau nei nuo naujųjų metų, bent ketverių metų politiniam ciklui, stabdau savo kaip politinių aktualijų laidų vedėjo veiklą“, – rašo E. Jakilaitis.
 
Jis teigia ir toliau dirbsiąs televizijoje, vesiąs laidas, kurios nesisies su kasdienėmis politikos aktualijomis ar tiesiogine Vyriausybės veikla, taip pat tęs savo darbus kaip redaktorius ir prodiuseris.
 
R. Jakilaitienė buvo I. Šimonytės atstove spaudai, kai ji ėjo finansų ministrės pareigas.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.12.11; 06:03
miliute

Politikos sritį kuruojančių žurnalistų nuolat tyko daugybė pavojų, intrigų, pinklių, į kurias labai lengva patekti, tačiau sunku išsivaduoti. Ilgametė politinių laidų vedėja Rita Miliūtė sako, kad spaudimas yra natūralus dalykas, kuris visada buvo ir bus.

LRT laidoje „Įžvalgos“ žurnalistė Virginijui Savukynui atskleidė, kaip politiniai ir kiti viešosios sferos veikėjai bando daryti įtaką žiniasklaidai ir pateikė paprastą receptą, kaip reikia tam spaudimui atsispirti.

Continue reading „Rita Miliūtė: „Politikoje, gyvenime ar meilėje neturėtų galioti principas, kad visos priemonės geros““