Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmą kartą pripažino, kad saugumo sumetimais praeityje jam buvo rekomenduojama oficialiuose renginiuose pasinaudoti antrininku. „Idėja buvo, tačiau aš atsisakiau antrininko“, – sakė Rusijos vadovas agentūrai TASS.
 
„Tai buvo sunkūs laikai kovoje su terorizmu“, – klabėjo V. Putinas, turėdamas omenyje pirmuosius metus po savo kadencijos pradžios 2000-aisiais. Konkrečiai esą buvo kalbama  apie valstybės vadovo antrininko pasirodymus nesaugiose vietose.
 
Klausimas, ar V. Putinas naudojasi antrininku, aktyviai diskutuojamas, pavyzdžiui, socialiniuose tinkluose.
 
Rusijos valstybės apsauga praeityje teigė, jog antrininko pasitelkimas reikštų, kad prezidento saugumas negali būti užtikrintas. Tačiau taip esą anaiptol nėra.
 
2001 metais viena moteris TV laidoje tiesiogiai paklausė V. Putino, ar jis dėl daugybės susitikimų naudojasi tokia pagalba. Tada prezidentas atsakė vienu žodžiu: „ne“.
 
Valstybinė agentūra TASS ketvirtadienį paskelbė dalį iš 20 serijų interviu su V. Putinu.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.02.28; 00:30

Prancūzijos prezidentas Fransua Hollandas lankydavosi pas meilužę, pažeisdamas visas saugumo taisykles, – praneša Anais Ginori laikraštyje La Repubblica.

„Serialo Mafiosa aktorius Mišelis Ferraččis nuteistas 18-ai mėnesių sąlyginai su Korsikos gauja Brise de Mer lošimų namų Cercle Wagram byloje, pareiškė: “Aš neturiu ką pasakyti, nuomos sutartis sudaryta ne mano vardu, aš pasirengęs teistis su tais, kas nori mane įpainioti į tą istoriją“.

Continue reading „Pas meilužę lankydavosi pažeisdamas saugumo reikalavimus“