Pas meilužę lankydavosi pažeisdamas saugumo reikalavimus


Prancūzijos prezidentas Fransua Hollandas lankydavosi pas meilužę, pažeisdamas visas saugumo taisykles, – praneša Anais Ginori laikraštyje La Repubblica.

„Serialo Mafiosa aktorius Mišelis Ferraččis nuteistas 18-ai mėnesių sąlyginai su Korsikos gauja Brise de Mer lošimų namų Cercle Wagram byloje, pareiškė: “Aš neturiu ką pasakyti, nuomos sutartis sudaryta ne mano vardu, aš pasirengęs teistis su tais, kas nori mane įpainioti į tą istoriją“.

Kaip išaiškėjo, būtent jo vardu apiformintas pašto adresas ir telefono numeris apartamentų Diu Sirk gatvėje, tapusių alkova, kuria naudojosi Fransua Hollandas ir Žiuli Gaje“, – rašoma leidinyje.

Kaip išaiškėjo, butas apiformintas buvusiai Ferračči žmonai Emanuelei Hok Gaje draugei ir kolegei, pasakojama leidinyje. Hok antrąsyk ištekėjo už Fransua Mazinio, žinomo Korsikos nusikaltėlių sluoksniuose žmogaus, nužudyto pernai gegužę per banditų santykių aiškinimąsi. Hok taip pat yra Brise de Mer įkūrėjo Rišaro Kazanovos našlės draugė.

Kad paneigtų kilusius įtarimus, turėjo įsikišti buvęs Gajė vyras, rašytojas ir scenaristas Santjagas Amigorena. „Gaje nepalaiko jokių ryšių su Korsikos organizuotais nusikaltėliais“.

„Eliziejaus rūmai prisiekinėja, kad kalbama tik apie sutapimus. Mažų mažiausiai prezidentas pademonstravo naivumą, pasitikėjęs savo naująja pasija. Tai tik viena iš paslapčių apie namus Diu Sirk gatvėje. Ta strategine alkova vos už šimto metrų nuo Eliziejaus rūmų, žurnalo Valeurs Actuelles duomenimis, anksčiau naudojosi ir buvęs prezidentas Žakas Širakas“, – rašo straipsnio autorė.

„Reikia pažymėti, kad minėtas namas stovi viename iš saugiausių kvartalų Prancūzijoje: tarp Eliziejaus rūmų ir Vidaus reikalų ministerijos. “Pas mane po budėjimo ateina išgerti kavos policininkai“, – pasakoja bistro, įsikūrusio kampe tos gatvės, šeimininkas. Čia daugiausia policininkų skaičiuojant kiek tenka kvadratiniam metrui. Ar gali būti, kad prezidentas slapta lankėsi alkovoje ir liko nepastebėtas? Nepaisant saugumo priemonių, sunku įsivaizduoti, kad niekas nebūtų žinojęs apie slaptus Hollando susitikinėjimus“, – mano korespondentė.

„Tuo tarpu internete svarstoma, kaip prezidentas skuteryje galėjo palikti be priežiūros branduolinį lagaminėlį ir kodėl taip blogai organizuota valstybės vadovo apsauga. „Aš galėčiau lengvai nužudyti prezidentą“, – pasakoja Sebastjenas Valjela, paparacis, pateikęs medžiagą laikraščiui Closer. „Saugumas praktiškai neužtikrintas“ – pažymėjo fotografas.

Apsaugininkai nuveždavo Hollandą iki vietos, patikrindavo kelią ir namus. Paskui jis pasilikdavo vienas visai nakčiai ištaigingame name, bet, žinoma, tai jam buvo rizikinga. Nors, pasak vidaus reikalų ministro Manuelio Valso, „prezidento saugumui niekada niekas negrėsė“.

Bet Respublikos prezidento saugumo užtikrinimo grupės vadovė Sofi Att buvo iškviesta į VRM paaiškinti tai, kas vyko. Gal ji pirmoji sumokės už tą istoriją, kurioje dar daug ką reikia išsiaiškinti“, – rašoma leidinyje.

AFP nuotraukoje: prancūzų aktorė Žiuli Gaje ir Prancūzijos prezidentas Fransua Hollandas.

2014.01.23; 08:03

print

Prisijunkite prie diskusijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *