DDantų implantavimas paskutiniu metu sulaukia vis didesnio susidomėjimo, todėl natūralu, kad dažnu klausimu tampa tai, kokioje klinikoje atlikti šią procedūrą.  Dantų implantavimas Vilniuje yra siūlomas daugybėje įvairių klinikų, tad pacientai turi galimybę įvertinti jiems svarbiausius kriterijus, ir tai tikrai padės priimti tinkamiausią sprendimą. Taigi, į ką palanku atsižvelgti?

Geriausiai įvertintos klinikos

Visada tikimasi, kad dantų implantavimas bus atliekamas tikrai kokybiškai, tad palanku pasidomėti, kokios klinikos yra sulaukusios pačių palankiausių klientų įvertinimų. Atsiliepimų bei rekomendacijų įprastai galima rasti tiesiog naršant internetinėje erdvėje, tad netrukus galėsite susidaryti tam tikrą nuomonę apie įvairiose klinikose teikiamas paslaugas. Neretais atvejais draugai ar kiti pažįstami asmenys gali rekomenduoti, kur dantų implantavimas Vilniuje yra atliekamas tikrai kokybiškai.

Siūlomų implantų gamintojai

Implantų pasirinkimas šiuo metu yra ganėtinai nemažas, tad jūs turėsite galimybę nuspręsti, kuriuos jų vertėtų pasirinkti. Lankydamiesi klinikų internetinėse svetainėse rasite informaciją, kokių gamintojų implantai yra siūlomi. Visada galima pasidomėti, kokių gamintojų implantai yra sulaukę pačių palankiausių įvertinimų, tad nuspręsti dėl implantų pasirinkimo nebus labai sudėtinga. Patikimi dantų implantų gamintojai – Strauman.

Implantavimo kaina

Dantų implantavimas Vilniuje gali kainuoti labai įvairiai, todėl palanku palyginti skirtingų klinikų nustatytus įkainius. Tokia informacija gana dažnai yra pateikiama internetinėse klinikų svetainėse, tad nesunkiai galėsite susirasti tokių klinikų, kuriose dantų implantai kainuotų pigiausiai. Žinoma,  nereikėtų vaikytis vien tik pačių mažiausių paslaugų kainų – taip pat svarbu įvertinti ir tai, kur yra teikiamos tikrai kokybiškos paslaugos.

Klinikos vieta

Pacientams gana dažnai svarbu ir tai, kad klinika būtų įsikūrusi pakankamai patogioje vietoje – juk dėl nuolatinio skubėjimo ne visada yra pakankamai laiko važiuoti į kitą miesto galą. Įvertinkite tai, kad dantų implantavimas susideda iš kelių etapų, tad prireiks ne vieno vizito pasirinktoje klinikoje. Visada paranku rinktis tokias klinikas, kurios būtų įsikūrusios jums pakankamai patogioje vietoje, nes tai gali padėti sutaupyti tikrai nemažai laiko.Siūlome apsilankyti Šv. Kristoforo odontologijos klinikos Vilniuje interneto svetainėje ir sužinoti daugiau apie dantų implantavimo paslaugas.

Kada galėsite apsilankyti klinikoje?

Kai nusprendžiama apsilankyti odontologijos klinikoje, įprastai yra tikimasi, kad ilgai laukti neteks, tad galite pasidomėti, kokioje klinikoje galėtumėte apsilankyti greičiausiai. Kadangi pasirinkimo galimybių yra gana nemažai, paprasčiausiai galite susisiekti klinikos internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais, ir netrukus galėsite sužinoti, kaip greitai būsite priimti. Dantų implantavimas Vilniuje šiuo metu yra tikrai populiari paslauga, tad visada galėsite pasirinkti tokias klinikas, kurios geriausiai atitiktų jūsų asmeninius lūkesčius. Galimybių yra tikrai nemažai, tad neskubėkite priimti sprendimo.

2019.01.31; 01:30

KKai tenka protezuoti dantis, gana dažnu klausimu tampa tai, koks protezų tipas galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Pacientams visuomet svarbu tai, kad dantų protezavimas būtų ilgaamžis, ir po kurio laiko procedūros netektų kartoti, todėl svarstoma, kokia galimybė galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Taigi, apie kokius pasirinkimus vertėtų pagalvoti?

Estetiškas ir ilgaamžis sprendimas

Dantų protezavimas vainikėliais – tai vienas populiariausių sprendimų, kada siekiama, kad protezuoti dantys tarnautų tikrai ilgą laiką, ir, žinoma, atrodytų estetiškai. Jei tenka protezuoti priekinius dantis, dantų vainikėliai neabejotinai gali geriausiai pasiteisinti, nes jie niekuo nesiskirs nuo natūralių dantų. Dantų protezavimas gali būti atliekamas ir ant natūralių dantų, ir ant implantų, tad tuomet, jei pacientas yra  netekęs priekinio danties ar kelių dantų, implantavimas gali atstatyti prarastus dantis. 

Dantų tilteliai

Tuo atveju, jei tenka atstatyti vos vieną dantį, dirbtinis dantis gali būti tvirtinamas tarp šalia esančių dantų, tačiau jie turi būti tvirti, ir, žinoma, sveiki. Įprastai dantų tilteliai tarnauja maždaug 12-15 metų, tačiau svarbu įvertinti tai, kad prieš taikant dantų tiltelius gretutiniai dantys turi būti šlifuojami, tad toks pasirinkimas tikrai ne visada gali būti pačiu palankiausiu.

Kai siekiama pagražinti priekinius dantis…

Dantų laminatės – tai viena iš galimybių, kurios leidžia pagražinti priekinius dantis. Tai yra plonos porceliano plokštelės, kurios dengia viršutinį dantų sluoksnį, todėl maskuojami įvairūs nelygumai, spalvos pokyčiai, ir t.t.  Ši pasirinkimo galimybė puikiu rezultatu leidžia džiaugtis maždaug 15 metų – tai yra šiek tiek ilgaamžiškesnis sprendimas už estetinį dantų plombavimą.

Kokios dar galimybės gali būti pasirenkamos?

Kai siekiama, kad dantų protezavimas kainuotų kuo pigiau, kartais nusprendžiama rinktis ir išimamus protezus. Toks pasirinkimas yra labai populiarus tarp vyresnio amžiaus žmonių, kurie yra praradę gana didelį dantų kiekį, ir jų atstatymas gali būti tikrai nepigus. Vis dėlto, svarbu įvertinti tai, kad išimami dantų protezai įprastai yra gaminami iš plastiko, todėl jie nėra pakankamai tvirti ir ilgaamžiai. Atminkite posakį, kad taupus moka du kartus, tad prieš pasirinkdami tokią galimybę turėtumėte gerai pagalvoti, ar ji tikrai pasiteisins.

Jei dvejojate, koks dantų protezavimas galėtų geriausiai pasiteisinti, paprasčiausiai galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie jums duos tikrai vertingų patarimų, ir padės pasirinkti patį palankiausią sprendimą. Šiuo metu įvairių galimybių yra iš tiesų daug, taigi, tikrai galėsite pasirinkti pačią palankiausią.

2019.01.30; 16:42