vsd-emblema

2012 01 05 dieną žurnalisto Virginijaus Savukyno Lietuvos radijo laidoje „Forumas“ kalbėjo Lazdijų rajono Rudaminos miestelio bendruomenės pirmininkė Rūta Cimakauskienė.

Ji minėjo, kad gyventojams pradėjus aktyviai domėtis strategiškai svarbaus projekto – elektros tilto tarp Lietuvos ir Lenkijos tiesimo –  aplinkybėmis, jai paskambino žmogus ir prisistatė esąs iš Valstybės saugumo departamento. Jis sakęs, kad nori susitikti ir pakalbėti bendruomenei aktualiu klausimu, tačiau nedetalizavo apie ką. R.Cimakauskienė tokį skambutį įvertino kaip galimą spaudimą bendruomenei.

Continue reading „VSD atliko tyrimą dėl pareigūno veiklos“

vsd

Dažnai mūsų visuomenė kaltinama pasyvumu. Apie tai mėgsta kalbėti ir politikai. Tačiau kai tik nedidelės gyventojų bendruomenės pradeda aktyviau veikti ir ginti savo interesus, netrukus sulaukia valdininkų atkirčio.

Su tuo akivaizdžiai susidūrė Lazdijų rajone esančio Rudaminos miestelio bendruomenės pirmininkė Rūta Cimakauskienė. Stojusi ginti gyventojų interesų, nepatogių vykdant svarbų strateginį projektą, moteris sulaukė skambučio iš VSD pareigūnu prisistačiusio asmens.

Continue reading „Po aktyvios bendruomenės veiksmų – keisti VSD įspėjimai?“