Nibra čerpės akcija; 2019 garantija

Keraminių čerpių stogas ilgą laiką buvo prabangos, kokybės, gero namo simbolis.

Vokietijoje, Švedijoje, Norvegijoje čerpėmis dengti privačių namų stogai tradiciškai sudaro vyraujančią dalį (90% – 80%) stogų. Per ilgą laiką susidarė nuomonė, kad čerpių stogas kainuoja brangiau už kita danga dengtą stogą.

Situaciją pasikeitė atėjus naujoms technologijoms, buvo sukurtos lengvos betoninės čerpės, stogai tapo žymiai lengvesni ir pigesni. Pastebėta, kad jau kuris laikas (paskutiniai 3 metai) Lietuvoje pinga čerpių stogai.

Čerpių stogai toliau populiarėja ir Lietuvoje. Skaičiuojama, dabar Lietuvoje yra 5 mln. m 2 šlaitinių stogų. Mūsų gamtinės sąlygos gana sudėtingos, atšiaurios – oro temperatūra dažnai svyruoja (daug šilumos/šalčio ciklų), santykinis oro drėgnumas taip pat aukštas, gūsingi vėjai.

Tokiomis gamtinėmis sąlygomis ypač tinka čerpės. Įsibėgėjusi pastatų renovacija taip pat padidina lengvų betoninių čerpių poreikį. Nekilnojamo turto pardavėjai pastebi, kad daugėja klientų pageidavimų, pirkti čerpėmis dengtus namus. Šiandien, kai tampa aktualus darnių statybinių medžiagų pasirinkimas, vis daugiau nekilnojamo turto plėtros kompanijų domisi galimybe naujai statomus namus dengti čerpėmis.

Populiariausia alternatyva čerpėms buvo profiliuotos plieninės skardos (čerpinio profilio) stogai, po 2016 metų nuosmukio, pakilus plieno kainoms („MetalMiner“ duomenys), kokybiška plieninė danga jau nėra tokia pigi. Kokybiško čerpinio profilio skardos kaina svyruoja nuo 6,9 iki 12 eurų už kvadratinį metrą. Stogo montavimo darbų kaina sudaro esminę stogo kainos dalį, o keraminės čerpės vis dar turi tendencija pigti. Čerpių kainos kritimą lemia pilnai automatizuota čerpių gamyba, naujos mišinių ir degimo procesų technologijos, padidėjusi konkurencija tarp Vokietijos čerpių gamintojų.

„Dabar, kai didelę dalį stogo kainos sudaro montavimo darbų kaina, kai įvairių gamintojų čerpinių stogų dangas galima nupirkti po 7–8 eurus už kvadratinį metrą, apsimoka rinktis ilgaamžiškesnes čerpes“, – teigė UAB „Progressus Group" konsultantas Nerijus Baltrukonis.

Nelskamp čerpės renovacijai

„Kokios čerpės geriausios? Mūsų įmonė daug metų parduoda čerpes, dažnai vyksta populiariausių čerpių pardavimo akcijos. Populiariausi tarp pirkėjų yra vokiški NIBRA čerpių stogai (gamintojas „Nelskamp“). Jie sudomina, kai žmonės atkreipia dėmesį į čerpių funkcines savybes, o ne tik spalvą, vaizdą ar kitus, dažnai mažiau vertingus, dalykus. Statydamiesi namus ir imdami paskolas 30-iai metų žmonės nori, kad ir jų namų stogai būtų ilgaamžiai“.

Šį rudens sezoną paskelbta prekybinė akcija MS-5 Marselio tipo čerpėms. Kaina nuo 7,99€/ m 2 + pvm. Kokią naudą gausite pasirinkęs čerpių stogą?:

  • Patikima investicija, jums nereikės keisti stogo mažiausiai 30 metų, Gamintojo garantija jūsų objektui su montuotojo kontaktais;
  • Tvari investicija: pirkėjas galės bet kada įsirengti estetišką stogą su integruota saulės energijos sistema " 2power " ar paprasta saulės kolektorių sistema;
  • Maksimali apsauga nuo kritulių čerpių rinkoje: tik 6vnt/ m² , o tai mažiau sujungimų tarp atskirų čerpių ir mažiau net teorinių vandens (lietaus ar sniego) patekimų per juos;
  • Ilgalaikė estetika: MS-5 istorinė Marselio tipo čerpė. Visada madinga klasika!

Taip pat svarbu, kad gamintojas išduoda garantiją (stogo techninį pasą) objektui, kuriame sumontuotos „ Nelskamp “ NIBRA čerpės. Užsakovo pageidavimu, čerpes galime pristatyti tiesiai į statybų aikštelę.

Rinkis kokybę!

UAB „Progressus Group&quot

2019.09.13; 06:00

Daugumai žmonių, stogo įrengimo procesas – tamsus miškas. Galbūt pastebėjote akivaizdžių jo trūkumų, trokštate pokyčio namų aplinkoje, tačiau dėl visko turite labai daug abejonių, o tai yra pilnai suprantama.

Iš tiesų, kaip teigia statybos ekspertai, bet kokia namo dalis klientams atrodo kaip itin sudėtingas dalykas. Ypač tuoj atveju, jeigu jis neturi daug žinių ir patirties šiais klausimais.

Renovuojant stogą, žinoma, rūpi ne tik dizainas. Toli gražu, kur svarbiau gera kaina ir kokybė. Juk visada norisi pirkti pigiau, bet gauti kokybišką produktą, tiesa?

Tiesa, sutaupyti – nėra sudėtinga.

Šiame straipsnyje mes pateiksime 7 patarimus į ką reikia atkreipti dėmesį norint sutaupyti ir tinkamai investuoti į stogo ateitį.

Rinkitės stogo perdengimą

Naujo stogo dengimas gali tapti pakankamai brangiu procesu, todėl verta pamąstyti dėl stogo perdengimo. Šio proceso metu pasirinkta stogo danga yra tiesiog klojama ant senos. Žinoma, nors tai ir pigesnis variantas, statybos ekspertai to daryti nerekomenduoja.

Čia rasite patrauklių pasiūlymų metalinės stogo dangos montavimui >>

Klojant naują dangą ant senos galite sumažinti naujųjų medžiagų tarnavimo laikotarpį dėl potencialiai susidarančių tarpų kuriuose kauptųsi drėgmė ir karštis. Taip pat kyla grėsmė dėl paklotų, jeigu konstrukcija nėra lygi ir nėra sutvarkyti stogo paklotai. Taigi – perdengimas pinigų sutaupo, tačiau yra nemažai rizikos pakenkti savo pirktai dangai.

Tiksliai apskaičiuokite stogo matmenis

Nors gali pasirodyti kaip elementarus dalykas, tai yra vienas iš svarbiausių žingsnių sudarant planą stogo darbams. Tikslių stogo matmenų apskaičiavimas padės sutaupyti bet kokiu atveju,  nesvarbu ar pirksite stangą iš ją dengiančios įmonės, ar įsigysite ją kitur. Tai yra ypač svarbu jei perkate aukštos klasės ir brangią dangą, kadangi išleisite žymiai mažiau pinigų.

Apgalvokite stogo vėdinimą

Gerai ventiliuojamas stogas užtikrins jūsų dangos ilgaamžiškumą. Ne tik leisite tinkamai vėdintis pačiai dangai, tačiau ir pačioms palėpės patalpoms. Užtikrinant tinkamą ventiliaciją, išvengsite pernelyg daug drėgmės žiemą ir mažiau kaitros vasaros metu. Prieš rengdami pasikonsultuokite su jūsų įmone – taip būsite tikri jog jūsų danga tarnaus dešimtmečius.

Įsitikinkite, kad stogas turi tvirtą pagrindą

Prieš atnaujinant dangą reikia ne tik pašalinti seną. Kartu turite kruopščiai ištirti konstrukcijos tvirtumą. Tai – jūsų stogo pagrindas, todėl būtina atlikti visus būtinus pataisymus. Pasikonsultuokite su savo stogo dengėjų ir pasirūpinkite, jog šie darbai būtų įtraukti į galutinį darbų sąrašą.

Užtikrinkite stogo atsparumą

Dangos negalima kloti tiesiai ant konstrukcijos. Šiuo atveju yra būtini apsauginiai dangos sluoksniai. Net ir paprastos kartono plokštės suteikia papildomą apsaugą nuo aplinkos poveikio.

Tai yra ypač aktualu jeigu jūsų namas įkurtas tose vietose kur sulaukiama daugiau vėjo, kritulių ar esate įsikūrę miškingoje vietoje. Pasirūpinkite sandarinimo medžiagomis dangos tarpams, apsauginėmis dangos plėvelėmis bei stogo tokiais priedais kaip lietaus nuvedimo sistemomis ir lietvamzdžiais.

Pasidomėkite garantijos ir priežiūros paslaugomis

Dar vienas ne mažiau svarbus žingsnis užsitikrinti gerą stogo priežiūrą po įrengimo darbų. Pasidomėkite garantijos sąlygomis. Ar ji suteikiama produktui, darbui, detalėms? Kokiam laikotarpiui, kokios sąlygos jai? Kiek tai papildomai atsisies?

Šie klausimai turi būti jūsų galvoje tuo metu kai svarstote apie paslaugų pirkimą iš tam tikros įmonės. Juk visada norisi geriausio, už optimalią kainą.

Ieškokite geriausios kainos ir kokybės santykio

Natūralu, jog kiekvienas iš mūsų instinktyviai ieškotų mažiausios kainos tokių darbų atveju. Kas turėtų lemti jūsų galutinį sprendimą yra ne kaina šiuo metu, bet kaina ilgainiui.

Ar jūsų rengėjas pasirūpins jumis, suteikdamas puikias garantijos sąlygas, parduodamas jums kokybišką produkciją? Ar į stogo rengimą įeina ir prieš tai minėtos sąlygos kaip ventiliacija ar apsauginiai sluoksniai? Pasirūpins senos dangos nuėmimu ir utilizavimu?

Klauskite detaliai ir reikalaukite tokių pat atsakymų.

Norite naujos, kokybiškai įrengtos dangos ir geriausių salygų?

Tuomet apsilankykite www.manostogas.lt.

2019.03.20; 05:00