Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) paskelbė pleminarų kandidatų vienmandatėse rinkimų apylinkėse sąrašą.
 
„Keliami kandidatai yra stiprios ir patyrusios asmenybės. Vieni jų yra patyrę politinio lauko dalyviai, kiti – ilgamečiu darbu įrodę savo tvirtą ir aiškią poziciją dirbti valstybei, jų kompetencija yra aukščiausio lygio. Tikime, kad konservatorių vienmandatininkų sąrašas yra labai stiprus“, – pranešime spaudai teigia TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis, kandidatu keliamas Kauno Centro-Žaliakalnio apygardoje.
 
Taip pat skelbiama, kad Kauno konservatorių lyderė Jurgita Šiugždinienė rinkimuose dalyvaus Kauno Šilainių apygardoje.
 
Tarp TS-LKD vienmandatininkų sąrašo naujų veidų – Klaipėdos konservatorių lyderis, dimisijos generolas leitenantas, buvęs kariuomenės vadas Arvydas Pocius. A. Pocius keliamas kandidatu Klaipėdos Baltijos apygardoje. Prie TS-LKD prisijungė ir buvęs prezidentų Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės patarėjas Mindaugas Lingė, jis rinkimuose dalyvaus Šeškinės-Šnipiškių apygardoje Vilniuje.
 
Su TS-LKD sąrašu rinkimuose dalyvausiantis Justas Džiugelis kandidatuos Nemenčinėje. Sąraše, kurį sudaro 55 pavardės taip pat įrašyta ir Ingrida Šimonytė, kuriai numatyta Antakalnio apygarda. Taip pat įtraukti partiečiai Žygimantas Pavilionis, Agnė Biloteitė, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Vytautas Kernagis, Arvydas Anušauskas, Vytautas Juozapatis, Mykolas Majauskas,Gintarė Skaistė, Laurynas Kasčiūnas ir kt.
 
TS-LKD Taryba, kuriai teikiamas sąrašas, rinksis šeštadienį, vasario 29 dieną.
 
Informacijos šaltinis – ELTA
 
2020.02.26; 07:02
Copy of matulevic_2

Gerbiamieji, Tautos ateities forumas (TAF) mano, kad nebegalima toliau toleruoti aukščiausios valstybės institucijos – Seimo kompromitavimo saujelės – nepraustaburnių, amoralių, susikompromitavusių veikėjų. Jų šios kadencijos Seime – dauguma.

Manau, visiems atsibodo nekompetentingas jų darbas sprendžiant valstybės, žmonių gyvenimo ir raidos problemas.

Bet labiausiai visiems akis bado, su kokiu cinišku nusiteikimu jie savinasi valstybės lėšas savo asmeninėm reikmėms tenkinti, kaip nekultūringai vaiposi ir staiposi TV ekranuose ir kaip asocialūs asmenys daro pravaikštas. Mūsų kantrybės taurė turi persipildyti po lapkričio 11 d. jų balsavimo dėl Aleksandro Sacharuko ir Lino Karaliaus. Pavyzdžių galima pateikti labai daug, bet jūs ir patys tai gerai žinote.

Continue reading „Už priešlaikinius Seimo rinkimus ir partinių sąrašų panaikinimą“